اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر مانیتور CRT E700B

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تعمیر مانیتور CRT E700B

سلام
    من یه مانیتور CRT دارم خیلی وقته ازش استفاده میکنم اخیرا صدای صوت میداد و با خاموش روشن کردن قطع میشد بعد فرکانس رو پاین اوردم صداش قطع شده بود
    تا اینکه دیشب یهو صفحه ش رفت ولی چراقش روشن بود و صدای جیز جیز میداد خاموش روشن هم کردن خوب نشد یعنی چراق جلو روشن میشد
    بازش کردم یه باد گرفتم خیلی گردو قبار داشت بعد در حالت باز به برق وصل کردم دیدم روشن نمیشه اصلا
    از ظاهر برد یه قطعه شبیه به خازن بود ک جمع شده بود ک عکس رو میزارم ببینید و کسی میتونه راهنمایی کنه و بگه ایا بخاطر این خازن هست یا خیر و بگه این قطعه چیه
    قطعه رو از نزدیک های ولتاژ در اوردم ک تو عکس 3 جای خالیش معلومه
    جدیدترین ویرایش توسط saman5949; ۲۲:۳۴ ۱۳۹۸/۰۲/۰۸.

پاسخ : تعمیر مانیتور CRT E700B

up up up

دیدگاه

یه گرد گیری کامل بکن همینطورکه ازتصویرپیداست بدجوری گردوخاک گرفته ودوم هم چندتا ازخازنهای شیمیایی حالت بادکردگی وسریدگی روکش دارند آنهاراتعویض کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohamad341 نمایش پست ها
        یه گرد گیری کامل بکن همینطورکه ازتصویرپیداست بدجوری گردوخاک گرفته ودوم هم چندتا ازخازنهای شیمیایی حالت بادکردگی وسریدگی روکش دارند آنهاراتعویض کنید.
        سلام گرد گیری کردم اینجوری شده والا خازن هارو چک کردم سالم بوده فقط خازن تغذیه مشکوکه ک بام کرده نیست حا لا تعویض میکنم نتیجشو میگم

دیدگاه

خازنهارا تعویض کن با تست مشخص نمیشود

دیدگاه

سلام
            همچین اتفاقی برای مانیتور LG پیش آمد صفحه سیاه بود ولی چراغش روشن بود فرستادمش تعمیر گاه اونجا فهمیدم
            مربوط آیسی HIGH VOLTAGE بود.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X