اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد ترانزیستور منبع تغذیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد ترانزیستور منبع تغذیه

با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیزو گرامی من در مورد منبع تغذیه کامپوتر سولاتی داشتم در مورد الکترونیک اطلاعات کمی دارم پس کمکم کنید
    تو این سایت میخوندم که وقتی برق 220شهری ار دیود یا پل دیود عبور میکنه برقش میشه بین 300تا 400ولت ولی من وقتی دیتای ترانزیستور رو میخوندم
    زده 100ولت و همچنین امپر و توان هم همینطور پس چه جوری ترانزیستور اون رو تحمل میکنه ایا ربطی به ترانس درایور داره و کار ترانس درایور چیه تو منبع تغذیه کامپیوتر ایا راهی وجود داره با یک ترازیستور کم توان توان زیادی ازش کیشد و این که ایا میشه بدون اپتوکوپلر عمل سویچینگ اجام داد
    و ای سی سوچینگ اسیب نبینه دلیل اینکه این سوال ها رو میپرسم اینه که قصد ساخت منبع تغذیه سو چینگ ولتاپ امپر متغیر رو دارم و توان بالا قوی
    ولی میخواهم ارزون ساده خوب باشه محمترین قسمت هم ترانزیستور اون هست که خیلی محمه و اینکه ولتا ژ امپر چطور کنترل میشه ولتاژ با چرخه کاری یا دیوتی ساکل هست ولی امپر چی ایا با فرکانس هستتش
    و همچنین ی سری سوال دیگه راجب یه سری ابزار و قطعات ای سی های سوچنیگ و ای سی های فرکانس بالا وپاین

و فانکشننراتور داشتم و سولات دیگر که توی همین جا بیانش میکنم بخشدید اگه نوشتهام طولانی بود
    خواهش میکنم کمکم کنید
    ​دوستان

پاسخ : سوال در مورد ترانزیستور منبع تغذیه

کسی نیست دوستان عزیز

دیدگاه

شماره ترانزیستور بگید و در چه قسمتی از مداره ، نه امکان ندارد حداقل ولتاژ کاری (VCE) اون ترانزیستور بالای 400 ولته و اگر کمتر باشه و یا مثلا 100 ولت ، ترانزیستور درجا میسوزه
      ....................HELP ME GOD ...........................

WORLD ELECTRONIC................................

nasrolahymohsen@gmail.com......................... ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محسن نصرالهی نمایش پست ها
        شماره ترانزیستور بگید و در چه قسمتی از مداره ، نه امکان ندارد حداقل ولتاژ کاری (VCE) اون ترانزیستور بالای 400 ولته و اگر کمتر باشه و یا مثلا 100 ولت ، ترانزیستور درجا میسوزه
        با سلام خسته نباشید امپر چه جوری بالا پایین میشه ایا به فرکانس ربطی داره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X