اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شارژکن باتری های لیتیومی تعداد بالا با ولتاژ متغییر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شارژکن باتری های لیتیومی تعداد بالا با ولتاژ متغییر

باسلام
    بنده کلی مدار گشتم و چیزی نتونستم پیدا کنم
    بنده 15عدد باتری لیتیومی که بصورت 3در5سری کردم
    ینی 3تا سری با 5ردیف
    حال من اینو به عنوان باتری اضلی موتور سیکلت استفاده میکنم
    مشکل اینه وقتی زیاد پرگاز میرم باتریا به شدت داغ میشن و اخرین بار 4سل کاملا از کار افتادن
    تقریبا درحالت دور موتور 1 ولتاژ دوسر خروجی بین 12تا11.5هست وقتی تا اخر گاز میدم بین13.5الی 14 15هست ولتاژ
    و باتری ها تقریبا که خالی میشن با دور گاز بالا موقع شارژ شدن 2.5 امپر الی 3امپر جریان میکشن از بوبین موتور
    باتریا 3.7ولتی هستن
    ی مداری میخام که هم زمان بتونه هم شارژ کنه و و هم خروجی داشته باشم برا روشن کردن لامپ و بوق و....
    و وقتی شارژ باتری ب حد نصاب رسید دیگه باتری شارژ نشه و وقتی باز خالی شد دوباره پر بشه و
    وقتی بدون باتری بودم هم بتونم با برق بوبین خوده موتور لامپ هارو روشن کنم
    و مدار هایی که تو نت دیدم فقط میتونه شارژ کنه و نمیتونم خروج شارژ کن موتور رو با خروجی مدار یکی کنم

پاسخ : شارژکن باتری های لیتیومی تعداد بالا با ولتاژ متغییر

نوشته اصلی توسط Ghaderi007 نمایش پست ها
    باسلام
    بنده کلی مدار گشتم و چیزی نتونستم پیدا کنم
    بنده 15عدد باتری لیتیومی که بصورت 3در5سری کردم
    ینی 3تا سری با 5ردیف
    حال من اینو به عنوان باتری اضلی موتور سیکلت استفاده میکنم
    مشکل اینه وقتی زیاد پرگاز میرم باتریا به شدت داغ میشن و اخرین بار 4سل کاملا از کار افتادن
    تقریبا درحالت دور موتور 1 ولتاژ دوسر خروجی بین 12تا11.5هست وقتی تا اخر گاز میدم بین13.5الی 14 15هست ولتاژ
    و باتری ها تقریبا که خالی میشن با دور گاز بالا موقع شارژ شدن 2.5 امپر الی 3امپر جریان میکشن از بوبین موتور
    باتریا 3.7ولتی هستن
    ی مداری میخام که هم زمان بتونه هم شارژ کنه و و هم خروجی داشته باشم برا روشن کردن لامپ و بوق و....
    و وقتی شارژ باتری ب حد نصاب رسید دیگه باتری شارژ نشه و وقتی باز خالی شد دوباره پر بشه و
    وقتی بدون باتری بودم هم بتونم با برق بوبین خوده موتور لامپ هارو روشن کنم
    و مدار هایی که تو نت دیدم فقط میتونه شارژ کنه و نمیتونم خروج شارژ کن موتور رو با خروجی مدار یکی کنم
    کار پیچیده ای نیست شما به یک شارژر غیرایزوله میتونید به راحتی شارژش کنید و یک خروجی جدا از باتری و یک خروجی جدا از بوبین برق لامپ ها و غیره رو تامین کنید
    بياموز و بي آموز

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X