اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پایه SMD

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پایه SMD

من میخواهم از آی سی FT245RL برای تست یک مدار استفاده کنم و نمیخواهم اون را لحیمش کنم. از آن جایی که این IC یک SMD هست آیا راهی برای هویه نکردن مستقیم آن وجود دارد (یک چیزی شبیه این سوکت های نظامی البته برای SMD ها).
    محمد حسین سعادت فر

---------------------------------------------
    آنچه خود داشت زبيگانه تمنا مي كرد....

پاسخ : پایه SMD

نوشته اصلی توسط سعادت فر
    من میخواهم از آی سی FT245RL برای تست یک مدار استفاده کنم و نمیخواهم اون را لحیمش کنم. از آن جایی که این IC یک SMD هست آیا راهی برای هویه نکردن مستقیم آن وجود دارد (یک چیزی شبیه این سوکت های نظامی البته برای SMD ها).
    شرکت ژاپنی Yamaichi , کارش تولید سوکتهای عجیب و غریبه ! طبقه دوم پاساژ عباسیان ( اگر درست یادم مونده باشه ) یه فروشگاهی اونها رو میاورد که شاید برای 32 پین هم داشته باشه.

ولی نکته مهم کنکوری در مورد این نوع سوکتها اینه که به احتمال قوی , قیمتش چند برابر چیپ مورد نظر شماست :eek:

پیشنهاد می کنم که یه مدار چاپی مبدل بزنی که FT245 روی اون نصب بشه و از پایین پین نظامی نری دو طرفه لحیم کنی. روی برد اصلی هم پین نظامی مادگی رو دقیقا با همون آرایش برد مبدل لحیم می کنی. اونوقت کیف می کنی که به تکنولوژی شبیه به مادربردهای مرحوم 386 دست پیدا کردی ( بعضی از مدلهاشون دقیقا این کارو می کردند )
    It's not the Strongest that Survive, Nor the Most Intelligence, But the ones Most Responsive to Change
    گونه هایی که شانس بقا دارند ، نه قویترین هستند و نه باهوشترین بلکه آنهایی هستند که بیشترین آمادگی تغییرات را دارند !
    چارلز داروین - بنیانگذار نظریه تکامل

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X