اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نویز بر روی گیرنده بلوتوث

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نویز بر روی گیرنده بلوتوث

با سلام خدمت همه عزیزان

بنده یه گیرنده بلوتوث TP-Link HA 100 برای ماشینم خریداری کردم همرا با یک شارژر فندکی
    PowerDrive Elite 2
    این گیرنده بلوتوث به دلیل اینکه باطری ندارد باید به طور مستقیم به منبع تغذیه 5 ولتی متصل باشد.
    با آداپتور خود گیرنده داخل منزل که تست میکنم هیچ نویزی وجود ندارد اما وقتی گیرنده به شارژر فندکی متصل میکنم نویز خیلی بدی داره به طوری که با افزایش دور موتور شدت نویز بیشتر می شود.
    مدل خودرو هم ساینا هستش.
    لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم این نویز رو حذف کنم.
    ممنونم

پاسخ : نویز بر روی گیرنده بلوتوث

نوشته اصلی توسط mohammadfrs نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه عزیزان

بنده یه گیرنده بلوتوث TP-Link HA 100 برای ماشینم خریداری کردم همرا با یک شارژر فندکی
    PowerDrive Elite 2
    این گیرنده بلوتوث به دلیل اینکه باطری ندارد باید به طور مستقیم به منبع تغذیه 5 ولتی متصل باشد.
    با آداپتور خود گیرنده داخل منزل که تست میکنم هیچ نویزی وجود ندارد اما وقتی گیرنده به شارژر فندکی متصل میکنم نویز خیلی بدی داره به طوری که با افزایش دور موتور شدت نویز بیشتر می شود.
    مدل خودرو هم ساینا هستش.
    لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم این نویز رو حذف کنم.
    ممنونم
    شارژر فندکتون رو باز کنید عکس بدون لرزش و با نور کافی بندازید تا راهنمایی کنیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx نمایش پست ها
      شارژر فندکتون رو باز کنید عکس بدون لرزش و با نور کافی بندازید تا راهنمایی کنیم
      منظورت اینه خودش باز کنم تا مدار داخلیش ببینید؟

دیدگاه

منظورت اینه خودش باز کنم تا مدار داخلیش ببینید؟
        بله. .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx نمایش پست ها
          بله. .
          عذرمیخام راه حلی نداره بدون باز کردن شارژر مشکل رو حل کرد چون تا 2 سال گارانتی داره هنوز

دیدگاه

عذرمیخام راه حلی نداره بدون باز کردن شارژر مشکل رو حل کرد چون تا 2 سال گارانتی داره هنوز
            نمونه ای از صدای نویز بزارین

دیدگاه

اینم صدای نویز http://s8.picofile.com/file/83613023...d_008.aac.html

دیدگاه

ماشین روشن بود موقع ضبط

دیدگاه

بله خواستم نشون بدم با گاز دادن نویز هم افزایش پیدا میکنه ماشین که خاموش باشه مقدار نویز خیلی کمتره

دیدگاه

بله خواستم نشون بدم با گاز دادن نویز هم افزایش پیدا میکنه ماشین که خاموش باشه مقدار نویز خیلی کمتره
                    با کابل aux صدا رو به پخش ماشین میدین؟ اگر اینطوره ربطی به شارژر فندکی نداره

دیدگاه

درکل سیستم گیرنده به این صورت که از طریق بلوتوث دریافت میکنه و فقط خروجی aux داره من با آداپتور خودش در منزل امتحان کردم روی تلویزیون و سیستم صوتی هیچ گونه نویزی نداشت. حتی وقتی usb رو به ضبط ماشین وصل میکنم تا برقش از ضبط ماشین بگیره مقدار نویز کاهش پیدا میکنه

دیدگاه

بله یکی ازش دارم برای بلوتوث کردن بخش خونه دستگاه با کیفیتیه.
                        به دستگاه پخش شاید مربوط باشه، با موبایل یا یه مرجع دیگه به پخش ماشین از طریق همون کابل AUX صدا بده ببین نتیجه باید تایین کننده باشه

دیدگاه

ممنونم از وقتتون تا شب صداش میذارم

دیدگاه

با سلام این فایل صوتی http://s8.picofile.com/file/83614249...d_009.aac.html چند ثانیه اول من فقط سوئیچ باز میکنم نویز وجود داره ماشین روشن میکنم صدای موتور هم به نویز اضافه میشه بعدش موتور خاموش میکنم با یه کابل aux دیگه هم امتحان کردم همین نویز وجود داره گوشی مستقیم به کابل aux زدم هیچ نویزی وجود نداشت. حتی وقتی بلوتوث خاموش کردم بازم نویز وجود داشت

دیدگاه

با سلام این فایل صوتی http://s8.picofile.com/file/83614249...d_009.aac.html چند ثانیه اول من فقط سوئیچ باز میکنم نویز وجود داره ماشین روشن میکنم صدای موتور هم به نویز اضافه میشه بعدش موتور خاموش میکنم با یه کابل aux دیگه هم امتحان کردم همین نویز وجود داره گوشی مستقیم به کابل aux زدم هیچ نویزی وجود نداشت. حتی وقتی بلوتوث خاموش کردم بازم نویز وجود داشت
                              یعنی مبدل فقط این نویز رو ایجاد میکنه؟
                              گوشی رو مستقیم زدین مشکلی نبود؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X