اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حجم برنامه ریزی مگا8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

حجم برنامه ریزی مگا8

با عرض سلام .من یک کدنوشتم برای بردی شامل ای سی مگا8 و ال سی دی کاراکتری 16*2 . اما بعد از پرووگرم شدن ال سی دی مربع نشون میده و اطلاعات برنامه نویسی رو نشون نمیده. تمام احتمالات از جمله سیم کشی وفیوزبیت و... رو بررسی کردم ولی مشکل از اونا نبود. در ضمن برنامه در پروتیوس بدون هیچ نقصی کار می کنه. بالاخره به یک اختمال جدید رسیدم که میخام نظر مهندسین رو بدونم. حجم برنامه پذیری ای سی مگا8 طبق دیتا شیت 8 کیلوبایته و فایل hex برنامه من حدود 10 کیلوبایته. آیا به نظر شما مشکل از اینه که حجم کد بیشتر از حجم فلش مگا8 است؟

پاسخ : حجم برنامه ریزی مگا8

اگه حجم برنامت ا زفضای میکرو بیشتر بشه موقع کامپایل شدن ارور میده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ghasem167 نمایش پست ها
      با عرض سلام .من یک کدنوشتم برای بردی شامل ای سی مگا8 و ال سی دی کاراکتری 16*2 . اما بعد از پرووگرم شدن ال سی دی مربع نشون میده و اطلاعات برنامه نویسی رو نشون نمیده. تمام احتمالات از جمله سیم کشی وفیوزبیت و... رو بررسی کردم ولی مشکل از اونا نبود. در ضمن برنامه در پروتیوس بدون هیچ نقصی کار می کنه. بالاخره به یک اختمال جدید رسیدم که میخام نظر مهندسین رو بدونم. حجم برنامه پذیری ای سی مگا8 طبق دیتا شیت 8 کیلوبایته و فایل hex برنامه من حدود 10 کیلوبایته. آیا به نظر شما مشکل از اینه که حجم کد بیشتر از حجم فلش مگا8 است؟
      سلام می تونی برنامتون رو قرار بدین بررسی بشه ضرری نداره
      قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

فایل هگز یا خود کد؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

کد رو اینجا گذاشتم
        با عرض سلام. من یک مدار با میکروکنترلر mega8 درست کردم. مدار در پروتیوس به طور کامل و بی نقص کار می کنه. دفعه اولی که ای سی رو پروگرم کردم بدون ایراد کار می کرد و نوشته ها و پیغام ها رو روی lcd کاراکتری 16*2 درست نشون می داد. اما بعد از رفع ایرادات جزیی روی کد و پروگرام کردن مجدد lcd مربع نشون میده. واقعا کلافه کرده. اتصالات

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

موقع کامپایل یا پروگرم شدن؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X