اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعویض مدار مهتابی شارژی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تعویض مدار مهتابی شارژی

سلام
    یه مهتابی شارژی هست که داخلش باتری اتمی 6 ولت میخوره
    متنها چون استفادم خیلی کم هست این باتری خراب میشه یه سری دو سال پیش عوض کردم یکی دوبار استفاده کردم الان رفتم دیدم باتری شارژ نمیشه و ظاهرا مرخص شده
    حالا میخوام خودم یه تغییری توش بدم که به جای اینکه با باتری اتمی کار کنه بشه با پاور بانک یا باتری ماشین (از سرباتری یا فندکی) روشنم کنم(دو تا مدار بزارم یکی برا پاور بانک یکی هم باتری ماشین)
    تعداد led ها 60 تا هست که باز کردم هر 10 تا روی یه برد هست و همه برد ها رو به هم وصل کردن (6 تا برد داره)
    مشخصات led ها رو چطوری بدست بیارم؟ (روی بردledها اینو نوشته بود 2604LED-2 2007709150)
    اصلا میشه با پاور بانک روشنش کنم اگه همه نمیشه حداقل میشه از 6 تا برد 2 تا رو روشن کنم؟
    خیلی تخصص ندارم ممنون میشم راهنمایی کنید چه مداری هایی براش درست کنم
    با تشکر

پاسخ : تعویض مدار مهتابی شارژی

نوشته اصلی توسط BetaMaster نمایش پست ها
    سلام
    یه مهتابی شارژی هست که داخلش باتری اتمی 6 ولت میخوره
    متنها چون استفادم خیلی کم هست این باتری خراب میشه یه سری دو سال پیش عوض کردم یکی دوبار استفاده کردم الان رفتم دیدم باتری شارژ نمیشه و ظاهرا مرخص شده
    حالا میخوام خودم یه تغییری توش بدم که به جای اینکه با باتری اتمی کار کنه بشه با پاور بانک یا باتری ماشین (از سرباتری یا فندکی) روشنم کنم(دو تا مدار بزارم یکی برا پاور بانک یکی هم باتری ماشین)
    تعداد led ها 60 تا هست که باز کردم هر 10 تا روی یه برد هست و همه برد ها رو به هم وصل کردن (6 تا برد داره)
    مشخصات led ها رو چطوری بدست بیارم؟ (روی بردledها اینو نوشته بود 2604LED-2 2007709150)
    اصلا میشه با پاور بانک روشنش کنم اگه همه نمیشه حداقل میشه از 6 تا برد 2 تا رو روشن کنم؟
    خیلی تخصص ندارم ممنون میشم راهنمایی کنید چه مداری هایی براش درست کنم
    با تشکر
    با سلام
    متاسفانه باید قبول کرد که این مدل لامپ ها دارای کیفیت بسیار پایین هستند هم در مدار شارژ و هم باطری و هم خود ال ای دی ها
    بهترین کار اینه که با بررسی مدار ال ای دی ها اول مشخص شود که ایا هر بورد واحد جداگانه هست که با 6 ولت تغذیه میشود؟
    اگر اینطور هست میتوانید هر دوتا بورد را با هم سری کنید و در نهایت با 12 ولت راه اندازی کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X