اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای ارسال و دریافت فایل text به/از وب سرور به کمک آردوینو + ESP-12E + SD Card

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای ارسال و دریافت فایل text به/از وب سرور به کمک آردوینو + ESP-12E + SD Card

با سلام
    سریع اصل مطلب رو توضیح بدم
    بنا هست یک فایل text برای وب سروری ارسال بشه و اون وب سایت هم به ما جوابی در قالب همون text بده
    فایل text روی SD Card ذخیره شده و تونستم این فایل رو ایجاد کنم و بخونم
    آردوینو هم به سبب نیاز پروژه Due تهیه شده
    ماژول وایفای ESP-12E تهیه شده
    فایل هایی که ارسال و دریافت میشن فعلا زیر 200 کیلوبایت هست

در مورد ساختن کنترل کننده های local و کنترل موبایلی با این قطعات کار کردم و مشکلی ندارم و حتی اپ اندرویدی خودمو نوشتم ولی تو زمینه اینترنت و وب بهتره بگم چیزی نمیدونم
    لطفا راهنمایی بفرمایید برای انجام این پروژه چه کاری باید انجام بدم، چه چیز هایی باید یاد بگیرم.

پ ن: چندین مطلب خوندم ولی زیاد سر در نیاوردم ولی اینجوری که متوجه شدم استفاده از دستورات AT Command زیاد صحیح نیست و بهتره با استفاده از ظرفیتی که آردوینو برای برنامه نویسی ESP در اختیارمون گذاشته و کتابخانه های زیادش، من ESP رو جذا برنامه نویسی کنم و بوسیله ارتباط سریال فایلم رو از آردوینو به ESP منتقل کنم و از ESP به اینترنت. آیا این حدس درسته؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    پ ن 2: شاید بگید دیگه استفاده از آردوینو Due برای چی هست که مختصرا به دلیل نیاز به پایه DAC یعنی خروجی آنالوگ هست که باید از این برد استفاده کنم
    ممنونم
لطفا صبر کنید...
X