اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت آمپلی فایر؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت آمپلی فایر؟

سلام
    قدیم من ضبط ماشین استفاده میکردم و کیفیت خوبی نداشت و الان میخوام آمپلی فایر بسازم حالا:
    آیسی LA4663
    دارم با یه ترانس 3 آمپر12 ولت تک و 2 باند 20 وات 8 آهم که صدای خوبی واقعا با این اهم دارن
    دارم میرم بازار چی بگیرم؟؟ من خودم میگم ترمینال برای تمیز در اومدن و یه ولوم 50 کیلو اهم استریو (دوبل) و 4 تا خازن 4700 نانوفاراد 35 ولت
    پخش کننده هم برد فلش خور اسپیکر شارژی
    و2 متر هم سیم مسی 0.5 چون سیم شیلد دار اینجاها پیدا نمیشه (سیم نه درواقع کابل)
    اگر کم و کاستی هست بگین برم بگیرم
    یه فن 3*3 کامپیوتر هم براش میخوام بگیرم
    نظر شما چیه ؟؟؟ اگر چیز اضافه ای از قلم افتاده بگید لطفا
    باتشکر

پاسخ : ساخت آمپلی فایر؟

نوشته اصلی توسط ksra نمایش پست ها
    سلام
    قدیم من ضبط ماشین استفاده میکردم و کیفیت خوبی نداشت و الان میخوام آمپلی فایر بسازم حالا:
    آیسی LA4663
    دارم با یه ترانس 3 آمپر12 ولت تک و 2 باند 20 وات 8 آهم که صدای خوبی واقعا با این اهم دارن
    دارم میرم بازار چی بگیرم؟؟ من خودم میگم ترمینال برای تمیز در اومدن و یه ولوم 50 کیلو اهم استریو (دوبل) و 4 تا خازن 4700 نانوفاراد 35 ولت
    پخش کننده هم برد فلش خور اسپیکر شارژی
    و2 متر هم سیم مسی 0.5 چون سیم شیلد دار اینجاها پیدا نمیشه (سیم نه درواقع کابل)
    اگر کم و کاستی هست بگین برم بگیرم
    یه فن 3*3 کامپیوتر هم براش میخوام بگیرم
    نظر شما چیه ؟؟؟ اگر چیز اضافه ای از قلم افتاده بگید لطفا
    باتشکر
    سلام دوست عزیز خوبی

این امپو واسه خونه میخوای؟
    واسه باند هات باکس درست کردی؟
    تقریبا چیزایی که داری تکمیله اگه با ترانس قراره راه اندازی کنی یه پل دیودی هم میخوای خازن صافی هم که 4700 میکرو داری خوبه
    میخوای ببینی چی کم داری اول مداری که میخوای درست کنیی رو طراحی کن حالا متوجه میشی روی هوا هیچ کی نمیتونه کمکی بکنه
    موفق باشی
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط real_ahmadi نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز خوبی

این امپو واسه خونه میخوای؟
      واسه باند هات باکس درست کردی؟
      تقریبا چیزایی که داری تکمیله اگه با ترانس قراره راه اندازی کنی یه پل دیودی هم میخوای خازن صافی هم که 4700 میکرو داری خوبه
      میخوای ببینی چی کم داری اول مداری که میخوای درست کنیی رو طراحی کن حالا متوجه میشی روی هوا هیچ کی نمیتونه کمکی بکنه
      موفق باشی
      سلام
      خیلی ممنون مرسی تو خوبی؟
      آره واسه اتاقم میخوام 12 متر
      باکس خودش داره باندا باکسشم پلاستیکیه و قبلا مال ضبط بوده
      اینا کلا مال 2 تا ضبه که افتاده بودن گوشه اتاق آوردم بیرون راست ریستشون کردم و برد فلش خور اسپیکر کاملا سالمه
      ضبط هم سالم بود که از آمپیلی و خازن و ترانسش استفاده میکنم
      باند هاشم دارم استفاده میکنم
      قدیم درست کرده بودمش اینو ریپل ترانس درست حسابی گرفته نمیشد حتی با وجود خازن و فویل و اینجور چیزا بعد یه مدت جمش کردم ضبط ماشین گرفتم اونم کیفیتش جالب نبود
      بعد 2 تا خازن 0.1 نانوفاراد سری کرده بودم تو خروجی صداش اگر خازن هارو برمیداشتم صدا تق تق میکرد و خراب بود اما میزارمش صدا خوب میشه
      این 2 مشکل رو من همیشه با این آی سی دارم
      میخوام تمیز دربیاد ترمینال میگیرم بعد سیم درست حسابی هم ندارم میخوام نمره 0.50 مسی افشان بگیرم و 1 ولوم دوبل 50 کیلو و 4 تا خازن 4700 نانوفاراد اگر نبود میتونم 3 تا باتری 3.7 آمپر 4 ولت رو سری کنم جای خازن هم استفاده کنم ؟؟؟ اگر نمیشه باید خازن هارو حتما خریداری کنم اینم بگم که خودم یدونه 4700 هم دارم
      قدیم این آمپو از روی دیتا شیت درست کرده بودم و باسیم از جنس آلومینیوم بسته بودم
      باتشکر

دیدگاه

سلام
        خیلی ممنون مرسی تو خوبی؟
        آره واسه اتاقم میخوام 12 متر
        باکس خودش داره باندا باکسشم پلاستیکیه و قبلا مال ضبط بوده
        اینا کلا مال 2 تا ضبه که افتاده بودن گوشه اتاق آوردم بیرون راست ریستشون کردم و برد فلش خور اسپیکر کاملا سالمه
        ضبط هم سالم بود که از آمپیلی و خازن و ترانسش استفاده میکنم
        باند هاشم دارم استفاده میکنم
        قدیم درست کرده بودمش اینو ریپل ترانس درست حسابی گرفته نمیشد حتی با وجود خازن و فویل و اینجور چیزا بعد یه مدت جمش کردم ضبط ماشین گرفتم اونم کیفیتش جالب نبود
        بعد 2 تا خازن 0.1 نانوفاراد سری کرده بودم تو خروجی صداش اگر خازن هارو برمیداشتم صدا تق تق میکرد و خراب بود اما میزارمش صدا خوب میشه
        این 2 مشکل رو من همیشه با این آی سی دارم
        میخوام تمیز دربیاد ترمینال میگیرم بعد سیم درست حسابی هم ندارم میخوام نمره 0.50 مسی افشان بگیرم و 1 ولوم دوبل 50 کیلو و 4 تا خازن 4700 نانوفاراد اگر نبود میتونم 3 تا باتری 3.7 آمپر 4 ولت رو سری کنم جای خازن هم استفاده کنم ؟؟؟ اگر نمیشه باید خازن هارو حتما خریداری کنم اینم بگم که خودم یدونه 4700 هم دارم
        قدیم این آمپو از روی دیتا شیت درست کرده بودم و باسیم از جنس آلومینیوم بسته بودم
        باتشکر
        خوب پس باند و باکسش اوکیه
        اون مشکلای تق تق صدا که میگی رو باید برسی کرد
        یه خازن 4700 کافیه نه نمیشه باتری به جاش استفاده کرد
        واسه ای سی پی سی بی بزن همه ای سی ای رو نمیشه با سی زد ای سی 7377 با سیم بدون مشکل کار میکنه بعضی ای سی ها حساسن نویز میفته روشون
        یه خازن 4700 روی پل دیودی و یه خازن 4700 دقیقا با پایه های تغذیه ای سی وصل کن (تا جای امکان نزدیک پایه های تغذیه باشه)
        موفق باشی
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

خوب پس باند و باکسش اوکیه
          اون مشکلای تق تق صدا که میگی رو باید برسی کرد
          یه خازن 4700 کافیه نه نمیشه باتری به جاش استفاده کرد
          واسه ای سی پی سی بی بزن همه ای سی ای رو نمیشه با سی زد ای سی 7377 با سیم بدون مشکل کار میکنه بعضی ای سی ها حساسن نویز میفته روشون
          یه خازن 4700 روی پل دیودی و یه خازن 4700 دقیقا با پایه های تغذیه ای سی وصل کن (تا جای امکان نزدیک پایه های تغذیه باشه)
          موفق باشی
          سلام
          براش سفارشی باید درست کنم؟؟؟ یا باید با کامپیوتر نقششو بکشم؟؟؟ چجوری پی سی بی درست کنم چجوری بخرم؟؟
          تا حالا نخریدم پی سی بی و همه ی آمپیلی هارو باسیم درست کردم
          اگر باید با کامپیوتر طراحی کنم اسم نرم افزارخوبشو بگو بعد حتما به ویندوز xp بخوره
          باتشکر

دیدگاه

سلام
            براش سفارشی باید درست کنم؟؟؟ یا باید با کامپیوتر نقششو بکشم؟؟؟ چجوری پی سی بی درست کنم چجوری بخرم؟؟
            تا حالا نخریدم پی سی بی و همه ی آمپیلی هارو باسیم درست کردم
            اگر باید با کامپیوتر طراحی کنم اسم نرم افزارخوبشو بگو بعد حتما به ویندوز xp بخوره
            باتشکر
            سلام مجدد
            پی سی بی رو با پروتئوس التیوم و.. میتونی طراحی کنی
            اگه انجامش ندادی از ماژول کلاس دی استفاده کن
            PAM8610

یا
            MAX9744

امپ های خوبین من خودم اولی رو استفاده میکنم
            موفق باشی
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام مجدد
              پی سی بی رو با پروتئوس التیوم و.. میتونی طراحی کنی
              اگه انجامش ندادی از ماژول کلاس دی استفاده کن
              PAM8610

یا
              MAX9744

امپ های خوبین من خودم اولی رو استفاده میکنم
              موفق باشی
              سلام
              من اینجور آمپ هارو تاحالا استفاده نکردم
              ولی 7377 و la4663 رو بیشتر استفاده کردم و از اینجور چیزای اس ام دی خوشم نمیاد و کیفیتشون فکرکنم (از دید من ) پایین هست و آیسی های مجتمع روبیشتر استفاده میکنم
              از این فیبر آماده ها بگیرم چطوره؟؟ بجای اینکه با مس پی سی بی باشه با هویه وصلش کنم؟؟؟

دیدگاه

سلام
                من اینجور آمپ هارو تاحالا استفاده نکردم
                ولی 7377 و la4663 رو بیشتر استفاده کردم و از اینجور چیزای اس ام دی خوشم نمیاد و کیفیتشون فکرکنم (از دید من ) پایین هست و آیسی های مجتمع روبیشتر استفاده میکنم
                از این فیبر آماده ها بگیرم چطوره؟؟ بجای اینکه با مس پی سی بی باشه با هویه وصلش کنم؟؟؟
                سلام مجدد
                چرا از smd بدتون میاد؟؟سعی کنید خوشتون بیاد امپ های کلاس دی رو دست کم نگیرید یه چیپ اندازه نخود میتونه قدرتی در حد 7377 داشته باشه تلفات بسیار پایین و... همین 7377 که 30 وات واقعی نمیده

حالا اگه قراره از ای سی 7377 استفاده کنید میتونید بورد بزنید با سیم هم میشه درستش کرد به شرط این که قشنگ و با رعایت اصول ببندیدش من 7377 رو با سیم میبستم قبلا عالی بوده و بدون نویز
                اون خط اخر هم یکم در مورد پی سی بی و ... تحقیق کنید به جواب سوالاتتون میرسید
                موفق باشید در پناه حق
                Proudly @real_ahmadi
                #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام مجدد
                  چرا از smd بدتون میاد؟؟سعی کنید خوشتون بیاد امپ های کلاس دی رو دست کم نگیرید یه چیپ اندازه نخود میتونه قدرتی در حد 7377 داشته باشه تلفات بسیار پایین و... همین 7377 که 30 وات واقعی نمیده

حالا اگه قراره از ای سی 7377 استفاده کنید میتونید بورد بزنید با سیم هم میشه درستش کرد به شرط این که قشنگ و با رعایت اصول ببندیدش من 7377 رو با سیم میبستم قبلا عالی بوده و بدون نویز
                  اون خط اخر هم یکم در مورد پی سی بی و ... تحقیق کنید به جواب سوالاتتون میرسید
                  موفق باشید در پناه حق
                  سلام
                  اون ضبطه که گذاشته بودی با 7377 ازش زیاد ساختم و همشون رو دادم به این و اون
                  7377 خیلی صداش خوبه بیس خوبی هم داره نسبت به ولتاژش من با 4663 تو اتاقم بودم یه مدت و بد نیست
                  ولوم براش میزاشتم صدا انگار گرفته میشد ( باس میشد ) رو 4663 مداری بعد از ولوم باید براش بزارم؟
                  فیبر رو میرم ببینم چجوریه

دیدگاه

سلام
                    اون ضبطه که گذاشته بودی با 7377 ازش زیاد ساختم و همشون رو دادم به این و اون
                    7377 خیلی صداش خوبه بیس خوبی هم داره نسبت به ولتاژش من با 4663 تو اتاقم بودم یه مدت و بد نیست
                    ولوم براش میزاشتم صدا انگار گرفته میشد ( باس میشد ) رو 4663 مداری بعد از ولوم باید براش بزارم؟
                    فیبر رو میرم ببینم چجوریه
                    این که صدا گرفته میشده بهخ خاطر اینه که ولومو اشتباه بستیش
                    Proudly @real_ahmadi
                    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام ببخشیید من هم میخوام باTDA7250یه درایو امپلی فایر بسازم میشه کمک کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X