اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فاکتور امنیت در NRF24L01

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فاکتور امنیت در NRF24L01

خدمت همه عزیزان: سلام علیکم.
    من قصد دارم بین دو میکرو از این ماژول استفاده بکنم. امنیت دیتای ارسالی برام هیچ اهمیتی نداره! چون که دارم یه بایت ثابت ارسال میکنم... نکته مهم برام اینه که گیرنده اون بایت ثابت رو به غیر از فرستنده خودم دریافت نکنه! پروژم هم باز کردن در حیاط خونمون هست.
    توی دیتاشیت NORDIC خوندم یه آدرس 5 بایتی تعریف کردن برای ماژول ها.
    این ماژول چقدر قابل اطمینان است؟؟؟
    ممنون می شم نظرتون رو بهم بگید.
    ارادت داریم!

پاسخ : فاکتور امنیت در NRF24L01

نرف (منظورم nrf24ه) با اینکه بسیار انعطاف پذیره، اما برای باز کردن در حیاط حیفه حقیقتا. همون ماژولهای ASK معروف، هم ساده تر هستن، هم ریموت تر تمیز قابل فروش در دسترس دارن، هم راه اندازی بدون نیاز به میکرو دارن (PT22xx) هم رنجشون مناسب این جور پروژه هاس.
    Si vis pacem, para bellum

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tiranoid نمایش پست ها
      نرف (منظورم nrf24ه) با اینکه بسیار انعطاف پذیره، اما برای باز کردن در حیاط حیفه حقیقتا. همون ماژولهای ASK معروف، هم ساده تر هستن، هم ریموت تر تمیز قابل فروش در دسترس دارن، هم راه اندازی بدون نیاز به میکرو دارن (PT22xx) هم رنجشون مناسب این جور پروژه هاس.
      من قبلا با ask ها کار کردم به صورت کدفیکس اما همون طور که می دونید کد فیکس ها امنیتشون پایینه بعدا چرا nrf حیفه؟؟ تازه من اولش خواستم ماژول وای فای بذارم!!! چی می گی؟.
      جدیدترین ویرایش توسط S.A.T; ۱۵:۳۹ ۱۳۹۸/۰۴/۰۱.
      ارادت داریم!

دیدگاه

دوستان لطفا نظرتون رو درباره سوال پست اول بگید می خوام ببندم مدار رو...
        با تشکر
        ارادت داریم!

دیدگاه

اگه روی فرکانس دو گیگ دارید کار میکنید امنیتی وجود نداره چه با این ماژول چه ماژولی که دوست مون گفتن . سارق با یه گیرنده متناسب با مدولاسیون شما و فرکانس شما ؛ دیتاب شما رو میخونه*و هر وقت بخواد همون دیتا رو تولید میکنه میفرسته به سوی گیرنده شما و گیرنده فکر*میکنه شمایید و در باز میشه . برای امنیت کامل باید هزینه کنید از ارتباط دو طرفه بگیرید تا ترکیب rf با gsm در کنارهم
          جدیدترین ویرایش توسط shart-band; ۰۷:۵۳ ۱۳۹۸/۰۵/۱۶.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X