اقامت دائم کانادا
کانادا به عنوان کشور ایده آل ترین کشور برای دریافت ویزا

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

عضویت

دائم شناخته شده است، با توجه به سیاست های مهاجرت نرم آن، میزان اشتغال بالا و تنظیمات مناسب برای افزایش خانواده.
دولت*های فدرال و ایالتی کانادا به طور مداوم برنامه*های خود را به روز رسانی می*کنند تا اطمینان حاصل کنند که مهاجرت کانادایی موفق بوده و هم برای تازه*واردها و هم برای کانادا.
برنامه*های مهاجرت متفاوتی در کانادا وجود دارد که ویزای اقامت دائم را به کارگران ماهر و ماهر در خارج از کشور ارائه می*دهد، یعنی سیستم اکسپرس اینتری، برنامه کارگر ماهر کبک (QSWP)، برنامه*های مهاجرت استانی (PNPs)، و غیره.
در حال حاضر بیش از ۸۰ برنامه برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. به همین دلیل، مسیر همه به مهاجرت کانادا منحصر به فرد خواهد بود.
با این حال، اکثر این برنامه*ها یک سیستم مهاجرت مبتنی بر نقطه را دنبال می*کنند و از این رو، انتخاب شما برای ویزای PR بستگی به امتیازات کلی شما براساس تحصیلات، سن، مهارت زبانی، تجربه کاری و غیره دارد.
به عنوان مثال، گروه*های مختلفی برای متخصصان و کارگران وجود دارند که تحت آن شما ممکن است واجد شرایط ویزای اقامت دائم مهاجرت کانادا، از جمله برنامه*های کارگر ماهر فدرال و کبک، رده تجربه کانادا، کلاس تجربه کبک، و برنامه خود اشتغال فدرال باشند. کانادا همچنین تعدادی از برنامه*های حمایت از گروه خانوادگی را ارایه می*دهد که در آن شهروندان کانادایی و ساکنان دائمی ممکن است حامی اعضای خانواده و عزیزان خود برای مهاجرت کانادا باشند.
کارت PR اقامت دائم چیست؟
شهروندان دایمی کانادا کارت اقامت دائم (کارت PR)را به عنوان مدرک ثابت می*کنند که آن*ها مقیم دائم کانادا هستند (در صورتی که دارنده کارت خارج از کانادا حرکت کند). این کارت به کارت PR نیاز دارد اگر دوباره بعد از ترک آن دوباره وارد کانادا شود.
وکیل مهاجرت دیوید کوهن و تیم متخصصان او خوشحال خواهند بود که به شما کمک کنند مشخص کنید بهترین گزینه*های شما برای رسیدن به اهداف مهاجرت شما کدامند. امروز ارزیابی رایگان خود را آغاز کنید و ما شما را در رسیدن به اهداف خود راهنمایی خواهیم کرد.
کانادا برنامه سطوح مهاجرت چند ساله را اعلام کرد که قرار است از طریق برنامه*های اقتصادی، حمایت خانوادگی و برنامه*های دیگر در سال*های آتی استقبال شود.
پس این معما است. شما تعطیلات کاری خود را در کانادا دوست دارید و می*خواهید آنجا بمانید. اما اکنون

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

عضویت

شما منقضی شده*است. چگونه می*توانید کانادا را از مقصد تعطیلات به محل اقامت طولانی*مدت خودتبدیل کنید؟

دولت کانادا نیز برای افراد و زوج*های دیگر همان حقوق و موقعیت*هایی را برای افراد دیگر فراهم می*آورد که به مسائل مربوط به مهاجرت مربوط می*شود.
مزایای اقامت دائم چیست؟
می*تواند زندگی،

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

عضویت

یا کار در هر جایی در کانادا را داشته باشد
می*تواند برای شهروندی کانادایی درخواست دهد
می*تواند مراقبت*های بهداشتی و بسیاری از مزایای اجتماعی دیگر را که یک شهروند کانادایی دریافت می*کند، به دست آورد.
کدام برنامه مهاجرت کانادا برای شما بهتر است؟
من تحصیلات متوسطه دارم
کانادا به آموزش شما احترام می*گذارد و آن را برای بسیاری از برنامه*های مهاجرت کانادا مورد توجه قرار می*دهد. برنامه*های خاص مانند برنامه*های مهاجرت کارگر ماهر و استانی مهاجرت، یک مقدار نقطه به تحصیلات شما اختصاص می*دهند. ارزیابی رایگان خود را آغاز کنید و بفهمید که آیا تحصیلات شما به شما کمک می*کند واجد شرایط یک برنامه مهاجرت اقتصادی باشید.ا تحت قانون کانادا حفاظت می*شود و منشور حقوق بشر کانادا منشور حقوق و آزادی*ها را نقض می*کند.
ساکنان دائمی کانادا تقریبا تمام حقوق مشابهی را به عنوان شهروندان عادی از جمله پوشش مراقبت*های بهداشتی و حق کار، مطالعه، و سفر در هر جایی در کانادا بهره*مند خواهند کرد.
اما چگونه می*توانید مقیم دائم کانادا شوید؟
این راهنمای ما برای اقامت دائم در کانادا است
قبل از اینکه شروع کنیم، عوامل اولیه*ای برای بررسی وجود دارد.
۱ - بررسی کنید که آیا شما یک شهروند کانادایی هستید؟
اول از همه! چرا زمانی که شما از قبل کانادایی هستید زمانبندی برای اقامت دائم را صرف کنید؟ بله، در حقیقت یک آزمایش وجود دارد که می*توانید بفهمید آیا شما به عنوان یک شهروند کانادایی واجد شرایط هستید؟ شاید شما این وضعیت را به ارث برده باشید، از طریق یک والد یا مادر بزرگ، بدون اینکه متوجه شوید. امتحان کنید!
چگونه از آن استفاده کنیم؟
فرم ارزیابی رایگان داده*شده در زیر را پر کنید تا اولین قدم به سمت گرفتن ویزای PR تان برای کانادا باشد. متخصص مهاجرت در خیابان ویزا جزئیات پروفایل شما را ارزیابی خواهد کرد و متعاقبا با شما تماس خواهد گرفت و جزئیات مربوط به روند ویزا، روند مهاجرت و بایگانی درخواست ویزا و غیره را با شما در میان خواهد گذاشت.