اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با محافظ برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با محافظ برق

سلام.
    بنده تا کنون 3 مدل از 3 برند مختلف ، محافظ برق خریده ام ولی هر 3 عدد بعد از 2 یا 3 هفته به مشکل زیر بر میخورند:
    محافظ را که به برق می زنم هنگامی هنوز چراغ زرد روشن است و ثانیه شمار داره کار می کنه ؛ تمامی دستگاه هایی که به محافظ وصل هستند برقدار می شوند و در واقع میشه روشنشون کرد. یعنی محافظ شده یک چند راهی در اصل
    نمی دونم ربطی داره به این مشکل یا نه ( من هر روز که از خونه میرم بیرون محافظ را از پریز برق در میارم. آیا این کار باعث این مشکل می شه؟)
    فکر کنم از ده برند دیگه هم بخرم همین مشکل پیش میاد

پاسخ : مشکل با محافظ برق

نوشته اصلی توسط ApocalypseNow نمایش پست ها
    سلام.
    بنده تا کنون 3 مدل از 3 برند مختلف ، محافظ برق خریده ام ولی هر 3 عدد بعد از 2 یا 3 هفته به مشکل زیر بر میخورند:
    محافظ را که به برق می زنم هنگامی هنوز چراغ زرد روشن است و ثانیه شمار داره کار می کنه ؛ تمامی دستگاه هایی که به محافظ وصل هستند برقدار می شوند و در واقع میشه روشنشون کرد. یعنی محافظ شده یک چند راهی در اصل
    نمی دونم ربطی داره به این مشکل یا نه ( من هر روز که از خونه میرم بیرون محافظ را از پریز برق در میارم. آیا این کار باعث این مشکل می شه؟)
    فکر کنم از ده برند دیگه هم بخرم همین مشکل پیش میاد
    سلام رله ها رو چک کن ببین چطوریه کنتاکت ها به هم نچسبیده باشند
    قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط خلبان نمایش پست ها
      سلام رله ها رو چک کن ببین چطوریه کنتاکت ها به هم نچسبیده باشند
      یکیش که زنگ شرکتش زدم گفتن که بردش مشکل داره و لی اون دوتای دیگه تازه خریدم و گارانتی دارند . امکان چک کردن نیست چون میخوام بفرستم گارانتی .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ApocalypseNow نمایش پست ها
        یکیش که زنگ شرکتش زدم گفتن که بردش مشکل داره و لی اون دوتای دیگه تازه خریدم و گارانتی دارند . امکان چک کردن نیست چون میخوام بفرستم گارانتی .
        خیلی خوب هست که جنس متفرقه نخریدی با این شرایط این شرکتها
        باید پاسخگو باشند
        قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

مصرف کننده هاتون چی ان و چند واتن؟
          ولتاژ رو اندازه گرفتین؟
          پیرو فرمایش دوستمون گوشتون رو نزدیک محافظ بگیرید و ببینید موقع وصل دوشاخه به برق، صدای تق کوچکی باید بیاد، اونو میشنوید؟ (بدون باز کردن تا حدودی میشه فهمید رله کار میکنه یا نه)
          زندگی پر ز وجود است ولی ..
          ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط afceaglee2013 نمایش پست ها
            مصرف کننده هاتون چی ان و چند واتن؟
            ولتاژ رو اندازه گرفتین؟
            پیرو فرمایش دوستمون گوشتون رو نزدیک محافظ بگیرید و ببینید موقع وصل دوشاخه به برق، صدای تق کوچکی باید بیاد، اونو میشنوید؟ (بدون باز کردن تا حدودی میشه فهمید رله کار میکنه یا نه)
            یک عکس از محافظ گذاشتم . برد را نمی تونم باز کنم چون یک طرفش به نوعی گارانتی هست. اون صدای تق رله بعد 60 ثانیه میاد ولی مشکل اینجاست که محافظ را تا به برق میزنی وسایل برقدار میشه.
            مصرف کننده ها هم . ( TV - Speaker - PC - Modem - mobile)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X