اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور دما و رطوبت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور دما و رطوبت

با سلام و خسته نباشید به شما دوستان من یک برنامه برای اردینو میخواهم برای کنترل دما و رطوبت و قابل تنظیم باشه و صفحه نمایش هم داشته باشه ودما رطوبت تاعین شده و دما رطوبت محیط رو نشون بده و برای قطع وصل شدن به رله وصل باشه
    اما برنامه نوسی یاد ندارم لطفا برنامش رو به من بدید ممنون میشم

و چند تا دستگاه کنترل دما و رطوبت ارزون خوب معرفی کنید با این قابیت که مثلا دما ورطوبت بره بالا یک چیز روشن شه و امد پایین یه چیز دیگه
    با تشکر
    و چند تا سوال دیگه هم دارم که توی همین جا میگم

پاسخ : سنسور دما و رطوبت

نوشته اصلی توسط e12345 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید به شما دوستان من یک برنامه برای اردینو میخواهم برای کنترل دما و رطوبت و قابل تنظیم باشه و صفحه نمایش هم داشته باشه ودما رطوبت تاعین شده و دما رطوبت محیط رو نشون بده و برای قطع وصل شدن به رله وصل باشه

و چند تا دستگاه کنترل دما و رطوبت ارزون خوب معرفی کنید با این قابیت که مثلا دما ورطوبت بره بالا یک چیز روشن شه و امد پایین یه چیز دیگه
    با تشکر
    سلام
    دوست عزیز انجمن برای رفع اشکال ساخته شده نه پاک کردن صورت مسئله. شما مثلا باید بگید فلان کار و کردم و جواب نگرفتم، بعد بقیه راهنمایی تون کنن. با این وضعیت کسی نمیشینه برای شما برنامه بنویسه و همینجوری در اختیارتون بذاره مگر اینکه قبلا همچین کاری کرده باشه. اگر در مواردی هم میبینید پروژه ای به صورت رایگان به اشتراک گذاشته شده، صرفا چون برای تعداد زیادی کاربرد داره نشر داده شده. با این حساب بیخودی از کسی انتظار نداشته باشید. توجه کنید برای همین پروژه ساده خارج از اینجا دستمزد دریافت میشه

دیدگاه

با تشکر
      سلام ضمن تایید گفته های hossein.m98 فرض براینکه کسی با
      این شرایط برنامه هم به شما داد این یک پروژه محسوب میشه و
      احتمالا برای یک شرکت و غیره اگه در کار مشکلی بوجود بیاد شما
      که اطلاعاتی از روند این برنامه ندارین میتونین رفع ایراد کنید یا
      پاسخگوی زیان احتمالی باشید؟؟؟
      قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

سلام
        شما می توانید از یکی از دو ماژول زیر استفاده کنید هر دوتاشونم خیلی خوبه و تقریبا یکیه ودر ظاهر فرق دارند.
        1-ماژول ترموستات دیجیتال دما و رطوبت روپنلی مدل XY-WTH1

2-ماژول کنترلر دما و رطوبت دیجیتال مدل XY-R01

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید حمید نمایش پست ها
          سلام
          شما می توانید از یکی از دو ماژول زیر استفاده کنید هر دوتاشونم خیلی خوبه و تقریبا یکیه ودر ظاهر فرق دارند.
          1-ماژول ترموستات دیجیتال دما و رطوبت روپنلی مدل XY-WTH1

2-ماژول کنترلر دما و رطوبت دیجیتال مدل XY-R01
          با سلام و خسته نباشید به شما و مننون از کمک شما
          ترموساتی رو سراغ ندارید که برای دما و رطوبت باشه و مثلا دما بره بالا یک دستگاه رو روشن کنه و امد پایین یک چیز دیگه رو و هچین رطوبت و رله های دمای بالا و دمای پایین و رطوبت بالا و پایین جدا باشه و تا حدامکان ارزون باشه

دیدگاه

با سلام و خسته نباشید به شما و مننون از کمک شما
            ترموساتی رو سراغ ندارید که برای دما و رطوبت باشه و مثلا دما بره بالا یک دستگاه رو روشن کنه و امد پایین یک چیز دیگه رو و هچین رطوبت و رله های دمای بالا و دمای پایین و رطوبت بالا و پایین جدا باشه و تا حدامکان ارزون باشه
            این دو دستگاه به همین صورت عمل میکنه 2 حالت increase و Decrease دارد.
            منتهی نمیشه همزمان 2 حالت فعال باشه.یا دمای محیط بیرونی شما زیاده و شما می خواهید دمای داخل را کمش کنید و یا برعکسه.
            همزمان نیست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X