اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساعت ویبره دار.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساعت ویبره دار.

سلام خسته نباشید اقا یه سوال داشتم ممنون میشم زحمت بکشید اگر چیزی میدونید راهنمایی کنید
    من اگه بخوام یه کاری کنم که وقتی ساعت موبایلم زنگ میخوره یه سیگنال برای یه موتور ویبراتور بفرسته و اونو روشن کنه و بعد از قطع الارم هم موتور ویبره قطع کنه باید چیکار کنم و اینکه دنبال یه موتور ویبره بزرگ میگردم هرچی توی سایتا هست مینی است از کجا موتور ویبره بزرگ بگیرم؟؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید با سپاس از وقتی که میگذارید.

پاسخ : ساعت ویبره دار.

نوشته اصلی توسط Alinaderolasli نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید اقا یه سوال داشتم ممنون میشم زحمت بکشید اگر چیزی میدونید راهنمایی کنید
    من اگه بخوام یه کاری کنم که وقتی ساعت موبایلم زنگ میخوره یه سیگنال برای یه موتور ویبراتور بفرسته و اونو روشن کنه و بعد از قطع الارم هم موتور ویبره قطع کنه باید چیکار کنم و اینکه دنبال یه موتور ویبره بزرگ میگردم هرچی توی سایتا هست مینی است از کجا موتور ویبره بزرگ بگیرم؟؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید با سپاس از وقتی که میگذارید.
    سلام میتونید از دستبند سلامت مثل mi band استفاده کنین
    حتی با ویبره هم میتونه شما رو از خواب بیدار کنه
    درسته یکم قیمتش بالاست اما خیلی کاربرد های دیگه ای داره که می ارزه
    مداری که میخوای درست کنی از لحاظ حجم خیلی بزرگ میشه (نسبت به ساعت سلامت )
    این مشکل رو تجربه کردم
    یا اینکه از نزدیک دیدم و دارم نظر میدم
    بعضی ها به اشتباه فکر میکنن من تعمیر کارم و دارم راه حل میگم

دیدگاه

پاسخ : ساعت ویبره دار.

نوشته اصلی توسط maziar ashouri نمایش پست ها
      سلام میتونید از دستبند سلامت مثل mi band استفاده کنین
      حتی با ویبره هم میتونه شما رو از خواب بیدار کنه
      درسته یکم قیمتش بالاست اما خیلی کاربرد های دیگه ای داره که می ارزه
      مداری که میخوای درست کنی از لحاظ حجم خیلی بزرگ میشه (نسبت به ساعت سلامت )
      اهان خیلی ممنون فکر خوبیه ولی من میخوام تخت را باش بلرزونم و یه مورد دیگه هم هست که میخوام وقتی سیگنال میفرستم حتما تخت بلرزه مثلا برای گیم یا اهنگ خیلی حال میده ولی کلی پرسیدم میخوام ببینم عملی میشه اصلا یه مداری که سیگنال بفرستی برای موتور ویبره بلرزه و اگه عملیه چه جوری و چقدر هزینشه. مرسی از پاسختون.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X