اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی فروشگاه های خارجی(قطعات الکترونیک ) که به ایران ارسال دارن.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی فروشگاه های خارجی(قطعات الکترونیک ) که به ایران ارسال دارن.

سلام
    دوستان میخواستم چند فروشگاه خارجی که به ایران ارسال دارن را معرفی کنید .
    ممنون
    محمد.م

پاسخ : معرفی فروشگاه های خارجی(قطعات الکترونیک ) که به ایران ارسال دارن.

نوشته اصلی توسط mohamad0 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میخواستم چند فروشگاه خارجی که به ایران ارسال دارن را معرفی کنید .
    ممنون
    سلام به دلیل قوانین سایت پیام خصوصی ارسال می کنم
    قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط خلبان نمایش پست ها
      سلام به دلیل قوانین سایت پیام خصوصی ارسال می کنم
      سلام دادا
      بیزحمت برا منم بفرست:-)
      همیشه در قلبم زنده ی استاد تحیری

دیدگاه

برا منم بفرست.

دیدگاه

لطفاً برای من هم ارسال کنید
          ممنون

دیدگاه

منم...................

دیدگاه

اگه پول بریزی و چیزی برات نفرستن میخوای چیکار کنی یا اگه اشتباه و یا رینیو و یا خراب بفرستن؟
              بهتره از کسایی که کارشون اینه خرید داشته باشی
              یکیش همین آقای بلورچیان ادمین ECA و فروشگاهش بسیار خوش انصاف و کاردرست و مرد خدا
              امثال جوان هم میارن برات، اما ECA جواب خودشو پس داده و میتونی از انجمن هم کمک بگیری
              رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

دوستان در نت میتونین جستجو کنید سایت های زیادی هست که
                میتونین حداقل فقط با اونها مشورت ((((ونه سفارش)))) کنید ببینید
                اصلا از نظر هزینه برای شما مقرون به صرفه هست یا نه هزینه ها به
                دلار هست و خیللللللللللی بالاست برای کارهای تحقیقاتی ، دانشجویی،
                شخصی اصلا ارزش ندارد فقط موارد اضطراری به توصیه دوستمون pencil
                هم حتما توجه کنید و این نکته که در این سایت قسمت پیشنهادات هم
                هست که اگه کالایی خیلی درخواست کننده داشته باشه مورد توجه قرار
                بگیره و به این شکل بشه تعداد زیادی با هزینه کم به قطعه دست پیدا
                کنند
                قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pencil نمایش پست ها
                  اگه پول بریزی و چیزی برات نفرستن میخوای چیکار کنی یا اگه اشتباه و یا رینیو و یا خراب بفرستن؟
                  بهتره از کسایی که کارشون اینه خرید داشته باشی
                  یکیش همین آقای بلورچیان ادمین ECA و فروشگاهش بسیار خوش انصاف و کاردرست و مرد خدا
                  امثال جوان هم میارن برات، اما ECA جواب خودشو پس داده و میتونی از انجمن هم کمک بگیری
                  سلام
                  با پیپال میشه پولا بلوک کرد و وقتی جنس دستت رسید اونا آزاد کرد.
                  منتها در مورد بقیه مواردی که گفتید حق باشما هست و کاریش نمیشه کرد.
                  احتمالا به همین ECA سفارش بدم.
                  باید فرم سفارش خارج را پر کنم ؟
                  محمد.م

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohamad0 نمایش پست ها
                    سلام
                    با پیپال میشه پولا بلوک کرد و وقتی جنس دستت رسید اونا آزاد کرد.
                    منتها در مورد بقیه مواردی که گفتید حق باشما هست و کاریش نمیشه کرد.
                    احتمالا به همین ECA سفارش بدم.
                    باید فرم سفارش خارج را پر کنم ؟
                    پی پال که بویی از ایران بیاد تو معامله حساب جفت طرفین رو بلاک میکنه باید پاشی بری ترکیه یا دبی برای ورفای حسابت، سعی کن اگه خرید خارج داری یا با وب مانی انجام بدی یا پرفکت مانی.
                    زنگ بزن به فروشگاه ECA شمارش تو سایت هست، یا پی ام بده به یکی از اینا : خود بلورچیان ادمین سایت- سوران آراسته- آقای اکرمی
                    اگه جواب نگرفتی از ECA به پایا یا جوان سفارش بده ولی اولویت رو بزار رو جوان الکترونیک چون برات 20 روزه میاره و نظم و ترتیبش بالاست از قدیمیا و معتبرترین های بازار هم هست، من خودم از جوان پارسال دوتا ADC 24بیت گرفتم برای استرین گیج میخواستم، برام 20 روزه آوردن خیلی هم تفاوت قیمتی نداشت با فروشنده های گلد علی اکسپرس قیمتش هر کدومش شد 96 هزار تومن، تهران نبودم اهواز بودم، زنگ زدم بهشون براشون پول به کارت ریختم برام با پست فرستادن اهواز، پایا هم خوبه منتها خیلی بی نظم و ترتیب هست و ممکنه قطعاتت گم بشه )
                    رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

دوره احمد شاه از pcbgogo سفارش چاپ میزدم و برام ارسال میشد به صرفه هم بود. تنها سفارش های موفق مستقیم من بدون واسطه از چین بود.
                      جدیدا به خاطر مشکلات موجود شرایط سخت و ریسک سفارشات بالا رفته. دوسری اخر که توی سه ماه اخیر بودن یه بارش جنس گیر کرده گمرک (قطعات مدل RC) به راحتی نمیشه ترخیصش کرد.
                      یه سفارش هم از علی اکسپرس داشتیم که پول ریختیم و بای بای

در شرایط موجود بهترین روش سفارش از طریق eca و موارد مشابه هست
                      صفحه مورد نظر پیدا نشد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده نمایش پست ها
                        دوره احمد شاه از pcbgogo سفارش چاپ میزدم و برام ارسال میشد به صرفه هم بود. تنها سفارش های موفق مستقیم من بدون واسطه از چین بود.
                        جدیدا به خاطر مشکلات موجود شرایط سخت و ریسک سفارشات بالا رفته. دوسری اخر که توی سه ماه اخیر بودن یه بارش جنس گیر کرده گمرک (قطعات مدل RC) به راحتی نمیشه ترخیصش کرد.
                        یه سفارش هم از علی اکسپرس داشتیم که پول ریختیم و بای بای

در شرایط موجود بهترین روش سفارش از طریق eca و موارد مشابه هست
                        https://eshop.eca.ir/importation/
                        فروشنده علی اکسپرس دلیل نمیشه چون اونجاست پس حتما کارش درسته ممکنه کلاهبردار باشه. می تونین به سایت شکایت بزنین. در مورد واردات هم می تونین قبلش بفهمین چه اجناسی مجوز لازم داره که RC هم با یک سری مشخصات اخبرا باید مجوز داشته باشن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X