اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سرعت MMC و تابلو روان!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سرعت MMC و تابلو روان!!!!

سلام
    ببخشید سی میدونه سرعت MMC و SD چقدره؟؟؟
    اگه بخوام از اون در یک تابلو مثلا 24*32 استفاده کنم ، در سرعت رفرشش دچار مشکل نمیشم؟؟؟
    ممنون از کمکتون

پاسخ : سرعت MMC و تابلو روان!!!!

تا اونجاییکه می دونم سرعت SD و MMC تقریبا در یک حدوده :

نمونه های جدید و نسبتا پرسرعت اونها حدود 180x برای خواندن و 80x برای نوشتن داده سرعت انتقال دارند.
    البته این سرعتها ، سرعت انتقال داده در حالت ایده آل بوده و الزامی نداره که بشه بهش رسید ...

منظور از x برای نشان دادن سرعت انتقال داده 150 کیلوبایت بر ثانیه معادل با سرعت نمونه اولیه درایوهای CDROM است.
    It's not the Strongest that Survive, Nor the Most Intelligence, But the ones Most Responsive to Change
    گونه هایی که شانس بقا دارند ، نه قویترین هستند و نه باهوشترین بلکه آنهایی هستند که بیشترین آمادگی تغییرات را دارند !
    چارلز داروین - بنیانگذار نظریه تکامل

دیدگاه

به نظر شا میشه ازش در تابلو روان استفاه کرد؟ :question:

دیدگاه

من روی تابلو تجربه عملی ندارم ،
        ولی فکر کنم سرعتش ، حداقل برای تکرنگ ، کافی باشه. البته مطمئنا بهینه بودن الگوریتمت تعیین کننده نهایی سرعت خواهد بود.

بهتره از دوستانی که رو تابلو روان کار عملی داشتند سوال کنی.
        It's not the Strongest that Survive, Nor the Most Intelligence, But the ones Most Responsive to Change
        گونه هایی که شانس بقا دارند ، نه قویترین هستند و نه باهوشترین بلکه آنهایی هستند که بیشترین آمادگی تغییرات را دارند !
        چارلز داروین - بنیانگذار نظریه تکامل

دیدگاه

100% جواب میده. مگه همین کارت ها روی موبایل فیلم پخش نمی کنن؟ تو دیتاشیت یه دونه از اون قدیمی های 32 مگش نوشته بود 20MHZ کلاک می خوره که میشه حدود 2.5 مگابایت در ثانیه که حدود 2 مگا بایت در ثانیه میشه ازش خوند.
          جدیدی ها که تا 60 مگا کلاک می خورن
          بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
          اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

سرعت micro sd ها عالیه اما متاسفانه سرعت میکرو ها کم میاره من تو تابلوی 16*64 با همین مشکل سرعت کم میکرو کنترلر ها برخورد کردم و مجبور شدم xram تو مدار قرار بدم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X