اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت سخنگو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت سخنگو

سلام دوستان
    من به یک مدار سخنگو نیاز دارم تا در موقع مورد نظر هشدار صوتی بده یه چیزی شبیه به سخنگوی سمند ممنون میشم منو برای رسیدن به یه مدار ساده یاری کنید چون سواد الکترونیک من پایینه
    مداری که نیاز دارم فرمان های مختلف از قسمت های مختلف دریافت میکنه پس نیاز هس توانایی پخش هشدار های مختلف رو داشته باشه همون طور که عرض کردم مثل سخنگوی سمند
    با تشکر از راهنمایی دوستان

پاسخ : ساخت سخنگو

نوشته اصلی توسط aflak51 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یک مدار سخنگو نیاز دارم تا در موقع مورد نظر هشدار صوتی بده یه چیزی شبیه به سخنگوی سمند ممنون میشم منو برای رسیدن به یه مدار ساده یاری کنید چون سواد الکترونیک من پایینه
    مداری که نیاز دارم فرمان های مختلف از قسمت های مختلف دریافت میکنه پس نیاز هس توانایی پخش هشدار های مختلف رو داشته باشه همون طور که عرض کردم مثل سخنگوی سمند
    با تشکر از راهنمایی دوستان
    سلام
    برای این کار حتما باید از میکروکنترلر استفاده کنید که نیاز به دانش برنامه نویسی داره. برای ذخیره فایل هشدارهای صوتی به نظر من بهتره از SD card استفاده بشه.
    برای خروجی صوتی گرفتن هم دو راه وجود داره؛ استفاده از ماژول های پخش صدای آماده مثل vs1003 یا برنامه نویسی خود میکروکنترلر برای پخش صدا. اگر میخوایید خوندن کارت حافظه و دیکد و پخش صدا رو خود میکروکنترلر انجام بده، پیشنهاد میکنم از میکروکنترلرهای stm32 استفاده کنید که امکانات لازم رو دارن. اما اگر قصدتون استفاده از ماژول های مخصوص این کار باشه، با میکروکنترلرهای ساده ای مثل avr هم میشه این کارها رو انجام داد.
    در کل اگر دانش برنامه نویسی لازم رو ندارید، بهتره از کسانی که توی این کار هستن بخوایید براتون انجام بدن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X