اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار اینورتر ۱۲ ولت به ۲۲۰ ولت برق شهری با فرکانس ۵۰ هرتز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار اینورتر ۱۲ ولت به ۲۲۰ ولت برق شهری با فرکانس ۵۰ هرتز

سلام دوستان, خسته نباشید حقیقتش چند وقته دنبال یه مدار اینورتر میگردم که بتونه ۱۲ ولت برق ماشین رو به ۲۲۰ ولت برق شهری با فرکانس ۵۰ هرتز تبدیل کنه با توجه به قطعاتی که در دسترس دارم اگه میشه یه مدار بذارید که از 494 و ماسفت IRFZ44N استفاده کنه . توی نت سرچ کردم اما نتایج به درد بخوری نیومد. ممنون از شما

پاسخ : مدار اینورتر ۱۲ ولت به ۲۲۰ ولت برق شهری با فرکانس ۵۰ هرتز

سلام اینو ببین به دردت میخوره یا نه
    Nov 13, 2016 - 12V to 220V inverter circuit DC to AC voltage inverter using the circuit TL494 IC and Mosfet transistors IRFZ44N.This circuit I have tried and tested able to turn the lights on 220V, Phone Charger, and some electronic devices.

دیدگاه

قبلا دیده بودمش اما اصلا واضح نیست متاسفانه

دیدگاه

A very simple yet highly sophisticated modified sine wave inverter circuit is presented in the following post. The use of the PWM IC TL494 not only makes the design extremely […]
        پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ayoob. نمایش پست ها
          سلام دوستان, خسته نباشید حقیقتش چند وقته دنبال یه مدار اینورتر میگردم که بتونه ۱۲ ولت برق ماشین رو به ۲۲۰ ولت برق شهری با فرکانس ۵۰ هرتز تبدیل کنه با توجه به قطعاتی که در دسترس دارم اگه میشه یه مدار بذارید که از 494 و ماسفت IRFZ44N استفاده کنه . توی نت سرچ کردم اما نتایج به درد بخوری نیومد. ممنون از شما

پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X