اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

توپولوژی فول بریج و دستگاه جوشکاری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

توپولوژی فول بریج و دستگاه جوشکاری

سلام خدمت دوستان
    یه سری قطعه گیرم اومده که گفتم باهاشون یدونه دستگاه جوش بسازم
    میخواستم از کنترل شیفت فاز zvs استفاده کنم که خب کنترلرش ucc28950 گیرم نیومد و منتفی شد.اما همین فول بریج هارد سوییچ هم جواب میده بخصوص که هیت سینک فوق العاده ای دارم و کلا تلفات رو سوییچ ها در مقابل دیود ها مقدار خاصی نیست!
    من از کنترلر UC3846 میخوام استفاده کنم و در ابتدا میخوام یکم راجع به فیدبکش از دوستانی که اشنایی دارن اطلاعات بگیرم.
    اولا اینکه من اخرش نفهمیدم این پایه comp رو باید چه کنیم.چیزی که هست معمولا no-inverting رو با یه مقاومت میدن به رفرنس و منفی رو با یه مقاومت میدن به زمین و همچنین ولتاژ خروجی مبدل.از طرف دیگه هم بعضیا با یه مقاومت خازن سری و بعضیا با نوع موازیش وصل میکنن به پایه comp.حالا این موازی یا سری بودنه چ تفاوتی داره و کلا مقادیرش چطوریه؟با زیاد یا کم کردن مقاومت و خازنش چی چه تغییری میکنه؟
    یه مورد دیگه اینکه به نظرتون پایه +cs و -cs ربطی به اون comp داره؟

پاسخ : توپولوژی فول بریج و دستگاه جوشکاری

ایا با این قطعه می توان اینورتر جوشکاری نیز ساخت؟
    الان کارایی این اینورتر جوشکاری که من ارسال کرده ام رو کسی میدونه چه جوره و می شه آِیا به برق ژنراتور اون رو وصل کرد یا خیر؟

کد:
    https://arvatools.com/product-category/%d8%a7%d8%a8%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%a2%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%ac%d9%88%d8%b4-%d9%88-%d8%a8%d8%b1%d8%b4/%d8%a7%db%8c%d9%86%d9%88%d8%b1%d8%aa%d8%b1/

دیدگاه

Re: توپولوژی فول بریج و دستگاه جوشکاری

متوجه منظورتون نشدم.کدوم قطعه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X