اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تفاوت nxp با stm

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تفاوت nxp با stm

سلام دوستان چند تا سوال دارم:
    1. به نظرتون من اگه رو یکی از میکرو های شرکت nxp یادگیری برنامه نویسی میکروکنترلرهای arm شروع کنم، میتونه کمکی برای یادگیری میکرو های شرکت stm32 داشته باشه؟ هدف اصلی سوالم اینه که آیا کدنویسی میکروهای این دو شرکت متفاوت هست؟ آیا کتابخونه های مجزایی دارند؟
    2. به نظرتون یاد گیری رو با چه هدر بوردی شروع کنم موثر تره؟

پاسخ : تفاوت nxp با stm

نوشته اصلی توسط alone123 نمایش پست ها
    سلام دوستان چند تا سوال دارم:
    1. به نظرتون من اگه رو یکی از میکرو های شرکت nxp یادگیری برنامه نویسی میکروکنترلرهای arm شروع کنم، میتونه کمکی برای یادگیری میکرو های شرکت stm32 داشته باشه؟ هدف اصلی سوالم اینه که آیا کدنویسی میکروهای این دو شرکت متفاوت هست؟ آیا کتابخونه های مجزایی دارند؟
    2. به نظرتون یاد گیری رو با چه هدر بوردی شروع کنم موثر تره؟
    سلام
    دوست عزیز از این بحث ها قبلا اینجا و جاهای دیگه زیاد شده. تو انجمن بگردید پیدا کنید. در هر صورت هردوی این شرکت ها میکروکنترلرهایی با معماری تقریبا یکسان تولید و میکنن و شباهت اون ها توی کارکرد و نرم افزار زیاده.
    من شخصا توصیه میکنم با توجه به وضع بازار، بهتره برید سراغ stm چون از نظر اقتصادی واقعا میکروکنترلرهای stm خیلی خیلی به صرفه هستن و کار با اون ها هم با توجه به پشتیبانی شرکت stm خیلی راحت تر هستش.
    در هر صورت بهتره توی اینترنت بگردید و نظرات مختلف رو بخونید و خودتون تصمیم گیری کنید.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X