اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[کمک فوری]میکروبلیز و نحوه پروگرام برنامه روی حافظه spi flash

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

[کمک فوری]میکروبلیز و نحوه پروگرام برنامه روی حافظه spi flash

سلام به اساتید محترم
    من با استفاده از microblaze یه برنامه برنامه به زبان سی نوشتم و با VHDL یه سخت افزار طراحی کردم حالا مشکل اینجاست می خوام برنامه روی حافظه دائم بریزم تا با قطع برق برنامه از دست نره؟.دوستان اگه ممکنه کمکم کنید ترجیحا اگه آموزش تصویری باشه بهتره.

پاسخ : [کمک فوری]میکروبلیز و نحوه پروگرام برنامه روی حافظه spi flash

مشکلم حل شد .روش ذخیره برنامه درحافظه فلش:
    جدیدترین ویرایش توسط MM320; ۱۶:۰۲ ۱۳۹۸/۰۵/۰۵.

دیدگاه

سلام دوستان کسی با خطا زیر مواجه شده ، موقع ایجاد یک Embedded Processor این خطا میاد
      ERROR: could not create XPS module, running C:/Xilinx/14.7/ISE_DS/EDK/bin/nt64/xps.exe failed.
      Process "XPS Process: Create XPS Source" failed

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mhpc_2009 نمایش پست ها
        سلام دوستان کسی با خطا زیر مواجه شده ، موقع ایجاد یک Embedded Processor این خطا میاد
        ERROR: could not create XPS module, running C:/Xilinx/14.7/ISE_DS/EDK/bin/nt64/xps.exe failed.
        Process "XPS Process: Create XPS Source" failed
        دوستانی که مثه من با این مشکل مواجه شدن از این فایل https://github.com/cbureriu/xilinx-1...or-Win10-32-64 استفاده کنند ، طبق دستورالعملی که داده باید فایل batch رو در پوشه xilinx قرار داده و اجراش کنید یه سری فایلا رو کپی می کنه پسوندشون تغییر میده. ISE رو دوباره اجرا کنید موقع ایجاد یک Embedded Processor با خطای ذکر شده مواجه نمی شید . برای محکم کاری متغیر ها سیستمی ویندوز رو با این مقادیر set کنید
        XILINX = C:\Xilinx\14.7\ISE_DS\ISE
        XILINX_EDK = C:\Xilinx\14.7\ISE_DS\EDK

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X