اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

make file

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

make file

سلام به همه دوستان
    من یه سورس کامل از یه پروژه دارم که pn در winavr گزینه make all رو می زنم,فایل hex برنامه رو برام می سازه.
    حالا می خوام hex رو روی میکرو بریزم ,سوالم اینجاست که اگه پروگرم وصل باشه make all رو بزنم پروگرم میکنه؟
    فیوز بیت ها رو چیکار کنم؟
    یه فایل بدونه پسوند که توش راجبه فیوز بیت نوشته هم همراه برنام است اون چیه؟
    ازتون ممنون می شم زوود کمکم کنید

پاسخ : make file

نوشته اصلی توسط teac8000
    سلام به همه دوستان
    من یه سورس کامل از یه پروژه دارم که pn در winavr گزینه make all رو می زنم,فایل hex برنامه رو برام می سازه.
    حالا می خوام hex رو روی میکرو بریزم ,سوالم اینجاست که اگه پروگرم وصل باشه make all رو بزنم پروگرم میکنه؟
    فیوز بیت ها رو چیکار کنم؟
    یه فایل بدونه پسوند که توش راجبه فیوز بیت نوشته هم همراه برنام است اون چیه؟
    ازتون ممنون می شم زوود کمکم کنید
    با سلام
    شما میآ‌توانید خودتون هر جور دوستآ‌ دارید میک-فایل رو تغییر بدید تا کاری که میآ‌خواهید رو انجام بده، فقط باید بر حسب پروگرمرتون این فایل رو درست کنید. اگر میکآ‌فایل خودتون رو اینجا قرار بدید بهتر میآ‌شه روش کار کرد.
    من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

سلام
      می تونی فایل هگزتو برداری و با یه برنامه دیگه مثلا ponyprog اونو بریزی روی میکروت و فیوز بیت هاشو تنظیم بکنی
      این طوری ساده تره ........ با کدویژن هم می تونی این کار رو انجام بدی :smile:

با زدن make file نمیشه پروگرم کرد باید یه تغییراتی توی فایل راهنمات ( make file ) بدی تا این کار انجام بشه این کارم یه کم اذیتت می کنه اگه علاقه داری برو دنبالش من که حوصله ام نکشید
      موفق باشی :smile:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا حاجی زاده
        سلام
        می تونی فایل هگزتو برداری و با یه برنامه دیگه مثلا ponyprog اونو بریزی روی میکروت و فیوز بیت هاشو تنظیم بکنی
        این طوری ساده تره ........ با کدویژن هم می تونی این کار رو انجام بدی :smile:

موفق باشی :smile:
        با سلام
        اتفاقا استفاده از میکآ‌فایل به مراتب سادهآ‌تر است،آ‌ فقط کافی است که قسمت پروگرم کردن را در قسمت all و یا جداگانه در قسمتی به نام program قرار بدهید. اینجوری با یه کلیک بدون اینکه نیاز باشه برید جای دیگر همه کارآ‌ها را به صورت معجزهآ‌ آسایی یکجا انجام دهید.
        دقت کنید همواره ابزارآ‌های متنی نسبتآ‌ به ابزارآ‌های گرافیکی با منو و ... انعطاف بیشتری دارند و کاربری که استفاده از آنها را بیاموزد میتواند خیلی سریع و ساده به هدف خودش دست پیدا کند.
        من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

بنظرتون من فایل hex رو با یه برنامه فقط بریزم رو میکرو کار میکنه؟

دیدگاه

بله حتما به شرطی که مشگل مداری نداشته باشه
            بعدا یه جمله قشنگ مینویسم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X