اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ابزار و لوازم تعمیرات لوازم برقی و کامپیوتر لبتاب و موبایل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ابزار و لوازم تعمیرات لوازم برقی و کامپیوتر لبتاب و موبایل

سلام به همه دوستان.من دارم شروع میکنم برای یادگیری الکترونیک و تعمیرات لوازم برقی خصوصا کامپیوتر و لبتاب و تبلت و موبایل و بیشتر هم البته کامپیوتر و لبتاب چون خیلی علاقه دارم و رشته خودمم ای تی بوده و جدا از علاقه شدید مرتبط هم به رشتم هست.میخواستم بدونم لوازم و ابزارهایی که واجب و ضروری هست که حتما باید برای تعمیرات داشته باشم رو بگید لطفا.البته ابزارهایی مثل مولتی مترو پیچ گوشتی و لوازم لحیم مثل هویه و روغن و تمیز کننده ومایع فلکس و دستگاه چسب حرارتی و دیباگر مادربرد و تست پاور و اینجور خورده ریزها رو گرفتم.الان میخواستم بدونم لوازم ضروری دیگه رو بگید و با ذکر مدل و نوع خاصی که نیاز هست.الانم سشوار صنعتی برای ریبال کردن میخوام بگیرم که البته خب میخوام یچیز ارزون هم باشه نمیدونم چه مدلی باید بگیرم.مثلا سشوارهای دیجیتال و انالوگ حتما باید دیجیتال باشه و یا اینکه برای تعمیرات و ریبال حداقل و حداکثر حرارت مورد نیاز چقدره؟؟سشوارهایی که نمایشگر درجه نداره چجوری میشه فهمید درجه چقدره دقیقا؟؟یا سشوارهای که دیدم دوحالت داره فقط و مثلا 350 درجه و 500 درجه داره چجوری میشه باهاشون کارکرد و ایا این مدل اصلا برای تعمیرات و ریبال مناسبه؟؟ترجیحا اگه مواردی که میگید نوع دقیق باشه البته منظورم برند نیست مثلا اینکه سشوار دیجیتال یا مثلا داراری کنترل حرارت باشه یا نه و این جور موارد و البته قیمت مناسب هم باشه که عالیه
    بعد از سشوار هم خمیر قلع دیدیم 30 گرمی حدود 35 تومن که مناسبه برای ریبال؟یا خمیر فلاکس با مایع فلاکس فرقش چیه کدوم بهتره؟و خمیر قلع و ساچمه قلع فرقشون و کدوم بهتره؟

اگه کتاب هم دراین زمینه برای مبتدی ها معرفی کنین یا مرجه دانلود مقالات و اموزش که عالی میشه و ممنونم.
    با تشکر
لطفا صبر کنید...
X