اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با پروژه کنترل رله با sim 800 هزینه پرداخت میشه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با پروژه کنترل رله با sim 800 هزینه پرداخت میشه

با سلام
    دوستان من یه برنامه خریدم به زبان بیسیک همه چیش اوکی هست و کار میکنه اما یه مشکل داره اونم اینه که وقتی یک بار رله های و از یک تا 4 روشن و بعدم خاموش میکنم یعنی تعداد عملیات میشه 8 تا دیگه انگار اس ام اس دریافت نمیکنه توی یه قسمت کد توی ساب منو دیدم یه سری شروط گذاشته و اتفاقا همین عدد 8 هم برای یکی از متغییر هاست ولی هر کاری کردم نشد درست کنم این قضیه رو کلا فق سر 8 تا عملیات مشکل داره و بعد از 8 بار خاموش روشن کردن دیگه انگار اصلا دریافت نمیکنه مربوط به حافظه سیم کارت و ..هم نیست چک کردم
    کد رو نمیدونم چطوری بذارم اگه کسی وارد باشه و مشکل رفع بشه هزینه کارشم پرداخت مبشه
    09103714887

پاسخ : مشکل با پروژه کنترل رله با sim 800 هزینه پرداخت میشه

نوشته اصلی توسط mimvanon نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من یه برنامه خریدم به زبان بیسیک همه چیش اوکی هست و کار میکنه اما یه مشکل داره اونم اینه که وقتی یک بار رله های و از یک تا 4 روشن و بعدم خاموش میکنم یعنی تعداد عملیات میشه 8 تا دیگه انگار اس ام اس دریافت نمیکنه توی یه قسمت کد توی ساب منو دیدم یه سری شروط گذاشته و اتفاقا همین عدد 8 هم برای یکی از متغییر هاست ولی هر کاری کردم نشد درست کنم این قضیه رو کلا فق سر 8 تا عملیات مشکل داره و بعد از 8 بار خاموش روشن کردن دیگه انگار اصلا دریافت نمیکنه مربوط به حافظه سیم کارت و ..هم نیست چک کردم
    کد رو نمیدونم چطوری بذارم اگه کسی وارد باشه و مشکل رفع بشه هزینه کارشم پرداخت مبشه
    09103714887
    سلام این سوال برام پیش اومد که چرا با خود فروشنده برنامه اول
    مشورت نکردین
    قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

پاسخ : مشکل با پروژه کنترل رله با sim 800 هزینه پرداخت میشه

نوشته اصلی توسط خلبان نمایش پست ها
      سلام این سوال برام پیش اومد که چرا با خود فروشنده برنامه اول
      مشورت نکردین
      داداش گلم اینقدر برای یه سوال ساده کش و قوس درست کردن میگن ایمیل بده طی 30 روز اینده بررسی میشه بدبختی اینجا ایرانه دیگه واسه یه سوال باید 30 روز منتظر بمونی حتی حاظر نیستن یه لحظه پشت تلفن بگن اره یا نه دست رو دلم نذار خودم از ایران خودرو بگیرتا همه جای دیگه همین وضع رو دائم داره سرم میاد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X