اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دو تجربه شخصی از تعمیر یخچال الکترواستیل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دو تجربه شخصی از تعمیر یخچال الکترواستیل

سلام
    چند وقت پیش یخچال خونه مون بر اثر شست و شو بردش سوخت(البته به برد آب نخورده بود ولی دم و تشکیلات داخل یخچال احتمالا خیس شده بوده) و بعد از تست فهمیدم که روی برد
    یه منبع سوییچینگ هست که اون باید خروجی 12 ولت میداد که آی سیش سوخته بود و از بازار قطعه رو گرفتم که متاسفانه تقلبی بود
    رفتم یدونه 12 ولت سوییچینگ 2 آمپر تهیه کردم و متصلش کردم الان یخچال داره کار می کنه البته بیش تر از یک ماهه که داره این طوری کار می کنه

یخچال دوم البته فریزیر بود که قدیمی بود و چندین بار تعمیر شده بود آخرین بار که زنگ زدم به تعمیر کارش خدا خیرش بده گفته از تایمرش هست گفت مال شما
    6 ساعت موتور رو روشن می کنه و 30 دقیقه هم هیتر داخلی برای اینکه برفک ها آب بشن
    من هم برد avr از قبل آماده رو برنامه دادم و رله روش رو برای اینکار استفاده کردم تازه الان ال سی دی هم داره و مقدار زمان موتور و هیتر رو نمایش میده
    الان این فریزر هم یک هفته ای هست که داره کار می کنه فقط چون بردش یه چیز سرهمیه باید یه چیزی براش از نو طراحی کنم
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!
لطفا صبر کنید...
X