اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رمز گشایی lcd های موبایل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رمز گشایی lcd های موبایل

سلام دوستان
    من یه گوشیHTC One V سالم دارم که فناوری LCD آن هم دارای کیفیت زیادی می باشد و هم قیمت کمی داره ( در حدود 80 هزار تومان)
    می دونم که هیچ دیتاشیت این LCD در اینترنت وجود نداره ولی به نظرتون آیا راهی وجود داره که بتونم دیتایی که از گوشی به LCD منتقل میشه رو رمز گشایی کنم و براش کتابخونه بسازم؟
    البته می دونم سرعت پردازش avr هیچ وقت برای این LCD جواب نمیده ولی می تونم از پردازنده های arm یا رزبری پای که سرعت بالایی داره استفاده کنم، در ضمن استفاده از LCD های HDMI دار رزبری پای هم نمی خواهم استفاده کنم چون هم کیفیت کم دارند و هم قیمت زیاد!
    جدیدترین ویرایش توسط alone123; ۱۰:۳۶ ۱۳۹۸/۰۵/۱۱.

پاسخ : رمز گشایی lcd های موبایل

سلام
    من هم چند تا ال سی دی موبایل و چند دوربین موبایلی دارم که خیلی دوست دارم راهی پیدا بشه بتونم راشون بندازم بجای دور مدار بسته یا وبکم ازشون استفاده کنم ولی چیزی توی نت در این باره نیست متاسفانه

دیدگاه

راستش منم باوجودبلدنبودن avrوپروگرام ها-خیلی دوستدارم میشدومیتونستم ازگوشیهای قدیمیم بعنوان مونیتراستفاده کنم تامثلامیتونستم دوربین دنده عقب ماشین روبهش وصل کنم واز السیدی گوشی ببینم تصویررو..

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alone123 نمایش پست ها
        سلام دوستان
        من یه گوشیHTC One V سالم دارم که فناوری LCD آن هم دارای کیفیت زیادی می باشد و هم قیمت کمی داره ( در حدود 80 هزار تومان)
        می دونم که هیچ دیتاشیت این LCD در اینترنت وجود نداره ولی به نظرتون آیا راهی وجود داره که بتونم دیتایی که از گوشی به LCD منتقل میشه رو رمز گشایی کنم و براش کتابخونه بسازم؟
        سلام
        با لاجیک آنالیزر فک کنم بشه.
        اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
        1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
        2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

دیدگاه

به گمان من یه ای سی درایور دارن خود پروسسور مرکزی فکر نمیکنم بتونه به تنهایی با LCD کار کنه، یعنی باید کار با اون درایور رو بدونین.

دیدگاه

Re: رمز گشایی lcd های موبایل

سلام ممنون میشم اگه راهی پیدا کردین اینجا درج کنید تا بقیه هم بتونن استفاده کنن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X