اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در خرید یک رزوناتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در خرید یک رزوناتور

سلام وقت بخیر

برای تولید یک ماژول RF ، نیاز به رزوناتور داریم که توی وبسایت های فروشگاهی فارسی زبان نیست ، پیشنهادی برای خرید دارید ؟!

سوال دوم و مهمتر :
    کسی تجربه خرید از خارج کشور توسط شرکت های واسطه مثل ایسیس رو داره ؟ بنظرتون از این طریق میشه قطعات رو ارزونتر از بازار داخلی ، دریافت کرد ؟ و اینکه چه راه حلی پیشنهاد می کنید برای اینکه قطعات با کیفیت رو بتونیم انتخاب کنیم و به واسطه بگیم واسمون خرید رو انجام بده و به ایران وارد کنه. در کل نکات خرید رو بگید ممنون میشم و همچنین تجربه های خرید تون ( منظور از خرید قطعات ، قطعات ساده مثل ریموت کنترل ها، فرستنده های ASK و گیرنده های ساده است که اغلب در بازار های داخلی زیر 30 هزار تومان هستند ، البته به دلیل رقابتی بودن بازار به دنبال تهیه از خارج با قیمت کمتر هستیم)

پاسخ : مشکل در خرید یک رزوناتور

نوشته اصلی توسط shart-band نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

برای تولید یک ماژول RF ، نیاز به رزوناتور داریم که توی وبسایت های فروشگاهی فارسی زبان نیست ، پیشنهادی برای خرید دارید ؟!

سوال دوم و مهمتر :
    کسی تجربه خرید از خارج کشور توسط شرکت های واسطه مثل ایسیس رو داره ؟ بنظرتون از این طریق میشه قطعات رو ارزونتر از بازار داخلی ، دریافت کرد ؟ و اینکه چه راه حلی پیشنهاد می کنید برای اینکه قطعات با کیفیت رو بتونیم انتخاب کنیم و به واسطه بگیم واسمون خرید رو انجام بده و به ایران وارد کنه. در کل نکات خرید رو بگید ممنون میشم و همچنین تجربه های خرید تون ( منظور از خرید قطعات ، قطعات ساده مثل ریموت کنترل ها، فرستنده های ASK و گیرنده های ساده است که اغلب در بازار های داخلی زیر 30 هزار تومان هستند ، البته به دلیل رقابتی بودن بازار به دنبال تهیه از خارج با قیمت کمتر هستیم)
    سلام عکس قطعه رو قرار بدین شاید دوستان انجمن داشته باشند
    یا بتوانند برای شما تهیه کنند
    قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

لینک تصویر مدل دایره ای :

مدل مستطیلی شکل هم داره ، البته دوستان اگه اطلاع داشتن قیمت هم بدن ممنون میشم ، و اینکه سوال دوم فراموش نشه ، استراتژی خرید قطعات از خارج کشور چگونه باشه بهتره

دیدگاه

لینک تصویر مدل دایره ای :

مدل مستطیلی شکل هم داره ، البته دوستان اگه اطلاع داشتن قیمت هم بدن ممنون میشم ، و اینکه سوال دوم فراموش نشه ، استراتژی خرید قطعات از خارج کشور چگونه باشه بهتره
        nm r315 رو توی سایت ها دیدم کارتو راه می اندازه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط خلبان نمایش پست ها
          nm r315 رو توی سایت ها دیدم کارتو راه می اندازه؟
          لینک شو بدید ممنون میشم دوست عزیزم

دیدگاه

لینک شو بدید ممنون میشم دوست عزیزم
            خوب پس برات پیام خصوصی ارسال میکنم

دیدگاه

با همکاری دوست مون ، قطعه مورد نظر تحت کلید واژه "کریستال 315Mhz" یافت شد ، در یکی از وبسایت های ایران
              قیمت 17000 تومان .
              مشکل : ماژول فرستنده ای که این کریستال توش بکار رفته شده کلا 6000 تومان قیمت داره و موجوده ! دنبال کریستالی با قیمت حدودی 2 هزار تومان هستیم

دیدگاه

با همکاری دوست مون ، قطعه مورد نظر تحت کلید واژه "کریستال 315Mhz" یافت شد ، در یکی از وبسایت های ایران
                قیمت 17000 تومان .
                مشکل : ماژول فرستنده ای که این کریستال توش بکار رفته شده کلا 6000 تومان قیمت داره و موجوده ! دنبال کریستالی با قیمت حدودی 2 هزار تومان هستیم
                وبسایت ایران میکرو کریستال 315 مگاهرتز رو با قیمت 3 هزار تومن الان موجودی داره اگه به کارتون میاد فک کنم همون چیزیه که دنبالشین

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

در خصوص خرید از خارج کشور همکه برای اینکه قیمتها سر به فلک نکشه من وبسایت علی بابا رو پیشنهاد میکنم که با خیال راحت هم میتونید ازشون خرید بکنید
                البته اعتماد سازی خودتون بستگی داره
                معمولا قطعات مورد نظر رو انتخاب میکنید هماهنگ میکنید باهاشون هزینه پست هم به اضافه مجموع هزینه ها میشه و مبلغ کل رو براشون حواله میزنید چند روز بعد هم بسته پسای به دستتون میرسه البته فک کنم دیگ پست dhl هوایی توی ایران کار نمبکنه گزینه خیلی سریعی بود برای ارسال

دیدگاه

سلام دوست عزیز قطعه ای رو که شما می خواهید پایا الکترونیک داره، اسم اصلی این قطعه هم R315A هست، همین R315A رو توی پایا سرچ کنید براتون میاره، قیمتش هم حدود 1000 تومن هست، منتها اگه تعداد بالا خواستید (بالای 5000 تا) من براتون می تونم تا قیمت دونه ای 600 تومن وارد کنم( پ .خ بدید) .
                  رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X