اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال : مدار مجتمع یا ابزار دقیق

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال : مدار مجتمع یا ابزار دقیق

مدار مجتمع یا ابزار دقیق مسئله اینست ؟!!
    سلام . واسه ترم بعد ایندو تا درس رو بعنوان درس اختیاری به ما پیشنهاد دادن . حالا سوال ها رو به ترتیب اولویتی که برام داره از دوستان می پرسم :

1) کدوم یکیش راحت تره و میشه بهتر نمره آورد ؟!

2) موضوع بحث هر کدوم از درسها راجب چیه ؟

3) در آینده احتمالا کدومش بیشتر ممکنه به دردم بخوره ؟

پاسخ : سوال : مدار مجتمع یا ابزار دقیق

این که کدومش راحت تره بستگی به استادش داره.اگه یه درس خیلی سخت باشه ولی استاد خوبی اون رو تدریس کنه خوب متعاقبا آدم راحت تر یادش میگیره ولی اگه یه درس راحت رو استاد درست درس نده از صد تا درس سخت هم سخت تر میشه.پس اول در مورد استاد هایی که این درس ها رو تو دانشگاهتون ارائه میدن یه تحقیق کن.ولی در کل مجتمع خطی سخت تره.در مورد نمره دادنش هم بازم بستگی به استاد داره که چقدر دست ودلباز باشه و مهم تر از همه به خودتون بستگی داره که تو کلاس چجوری به استاد بخواید حال بدید؟ که اینم دو تا حالت داره:
    1-یا بچه درس خون باشید و سر بسر استاد نزارید.
    2-یا جزو بچه های ردیف آخر باشید و از همون اول ترم با شیرین کاریاتون اسمتون تو ذهن استاد نقش ببنده. :mrgreen:
    ولی بازم نمره آوردن مجتمع خطی سخت تره مخصوصا اگه تو تحلیل الکترونیکی ضعیف باشید که در این صورت توصیه میشه فعلا طرف این درس نرید. :agree:
    اما موضوع، تو ابزار دقیق بیشتر با انواع سنسورها و ساختمان داخلیشون(البته نه به صورت تخصصی) و نحوه کار و محاسبات سروکار دارید.تو مجتمع خطی با منابع جریان و تقویت کننده های تفاضلی و اپ امپ(مدار داخلی و کاربرد هاش). البته ما که کاردانی هستیم این مباحث رو بهمون میگن.برای کارشناسی نمیدونم مباحثش همین هاست یا موضوع دیگه ای هم اضافه میشه.
    تو آینده هم بستگی به نوع آینده مورد نظر شما داره.اگه آینده نزدیک باشه ابزار دقیق بیشتر بدرد میخوره چون برای انجام پروژه به کارت میاد.اگه آینده دور یاشه هر دو تاش بدرد میخوره.من توصیه میکنم اگه امکانش هست هر دوتاشو بردار،مطمئن باش ضرر نمیکنی.
    اما سخن آخر:
    در مورد مجتمع خطی از آقای بلورچیان سوال بپرسید.چون تا اونجا که یادمه تو این مبحث وارد تره.در مورد ابزار هم از آقای حاجی زاده بپرسید چون رشته درسیش ابزار دقیقه..
    موفق باشید.
    Never regard study as a duty,but as a enviable opportunity to learn to know the liberating influence of beauty in the realm of the spirit for your own personal joy and to the profit of the community to which your later work belongs
    Albert Einstein

دیدگاه

پاسخ : سوال : مدار مجتمع یا ابزار دقیق

سلام . مرسی داش رضا حال دادی . :applause:

فکر کنم جوابم رو تقریبا گرفته باشم

می دونی واس چی این پست رو زدم ؟ ( خوب معلومه که نمی دونی ! :mrgreen: ) دقیقا واس خاطر همون استاد . آخه استادی که تا ترم های پیش مجتمع درس می داد منتقل شده جای دیگه و استادی هم که قرار ابزار بگه اولین بار اومده و می خاد این درسو بده . واسه همین از دوستان کمک خاستم تا با توجه به نوع درس ها بتونم یکی رو انتخاب کنم .
      اما در مورد خودم : نه جزو خودشیرینام نه درس خونا حالا با این وضع فقط کرم استادو عشقه . که خدا کنه به ما هم برسه :icon_razz:

بازم ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X