اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فهمین یک قطعه در وودی تغذیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فهمین یک قطعه در وودی تغذیه

سلام دوستان کسی میدوه این قطعه چی هست وش وشته شده N 7J3A مداش هم مثل تصوی هست من مطمئ هستم که یک نوع سوئیچ ولتاژ هست اما با ماسفت نوع P هم جایگزین کردم جواب نداده ممنن میشم اگر کسی پیشنهادی داه بگه

پاسخ : فهمین یک قطعه در وودی تغذیه

نوشته اصلی توسط Hosseinmicro نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدوه این قطعه چی هست وش وشته شده N 7J3A مداش هم مثل تصوی هست من مطمئ هستم که یک نوع سوئیچ ولتاژ هست اما با ماسفت نوع P هم جایگزین کردم جواب نداده ممنن میشم اگر کسی پیشنهادی داه بگه
    مقادیر را دقیق تر درج کنید
    ممکنه همون ماسفتی که شما می گید باشه ولی از طرفی ماسفت رو با همون uln می تونست کنترل کنه
    البته روی سیم کشی هم که کردید یه خرده شک دارم یه بار دیگه سیم کشی را چک کنید
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

سلام ماسفته مهندس به این لینک برو
      اونی که نوشته ***N7 رو دانلود کن

دیدگاه

تصویر جدید مدار سیم کشی مطمئ هستم درست هست البته نوع ماسفتی هم ک تست کردم NDS356AP بود و با 2N2222 هم تست کردم اما ه دو خروجی رله یعنی دائم ON هست این مدارش به این صوت کا میکنه که هر وقت مثلا یک دیتا دریافت کد این قطعه سه پایه عمل کنه و ولتاژ له تامین شه و بعد قطع میشه و د حالت عادی هم که همیشه قطع باشه اما دوتا قطعه ای که تست کدم دائم کار شده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X