اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار مصرف کننده جهت تست آداپتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار مصرف کننده جهت تست آداپتور

سلام
    من دنبال یه مصرف کننده با جریان ثابت برای تست یه آداپتور هستم کسی می تونه راهنماییم کنه؟

پاسخ : مدار مصرف کننده جهت تست آداپتور

با سلام
    باید ابتدا ولتاژ و جریان آداپتور را مشخص کنید اگر ولتاژ استاندارد 3 ، 5 ، 6 ،12 یا 24 است از لامپهای چراغ قوه و موتور سیکلت و اتوموبیل در این رنجها (با توانهای متفاوت) میتوانید بعنوان مصرف کننده ثابت استفاده نمایید. بهترین مصرف کننده ها برای تست منابع DC بارهای اهمی هستند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein_1994 نمایش پست ها
      سلام
      من دنبال یه مصرف کننده با جریان ثابت برای تست یه آداپتور هستم کسی می تونه راهنماییم کنه؟
      راحت ترین راه استفاده از یک اپ امپ و یک ماسفت هست. مدارش سادست و سرچ کنین هست

امیرحسین ضیا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein_1994 نمایش پست ها
        سلام
        با سلام
        چیزی که شما میخواید اسمش بار فعال یا بار الکترونیکیه. اول باید توان مورد نیازتون و محدوده ی ولتاژ و جریان رو مشخص کنید و بعدش همونطور که دوستمون گفتن با یه آپ امپ البته با گین حلقه باز بسیار بالا (دست کم چند میلیون) و یه ماسفت به عنوان بار طراحی میشه.
        در توانهای بالا از چند ماسفت موازی و المنت هم برای پیشگیری از تجمیع حرارت در ماسفت ها هم میشه کمک گرفت.
        جدیدترین ویرایش توسط نو رسیده; ۲۱:۳۱ ۱۳۹۸/۰۵/۲۳.
        کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X