اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

JoyStick

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

JoyStick

میخوام بدونم این دسته های JoyStick که مثل فرمون ماشین هستن چه قیمتی دارن؟ کسی خریده؟ چه مارکی ؟ چینیش چنده ؟ ...
    بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
    اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

پاسخ : JoyStick

سلام
    معمولا جوی استیک های اینطوری یا generous پدا میشه یا genius .
    shaan هم ممکنه پیدا شه که من ندیدم.
    تازه اگه میخوای یکی رو بخری حتما اول همونجا امتحانش کن ببین خوشدسته یا نه و جنس مواد استفاده شده در اون خوبه یانه .
    یه لپتاپی چیزی با nfs carbon و فیفا ببر و امتحانش کن.
    من حدود 6-5 سال پیش یه دونه اونا رو قیمت گرفتم 40000 تومن. البته طرف خیلی گرونفروش بود. الانم شاید حدود 30000 تومن به بالا باشن.
    راستش خیلی از این محصولات (اسپیکر ها دیگه الا ماشاء اله روی همه ی محصولاتو از این لحاظ کم کردن) رو جعبه قشنگتر از اونی که هستن نشون داده میشن.برا همین مشتری بعد از خرید پشیمون میشه که چرا اینهمه پول بابتش داده.
    بطور کلی در ورد موس و اسپیکرو کیبورد و جوی استیک و هدفون یه چیز ردیف میخوای بخری (البته بدون توجه به قیمت) برو logitech بخر .
    فراسو هم البته خوبه و ارزونتره.
    نتیجه ی کارو بگو.
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

پاسخ : JoyStick

نوشته اصلی توسط عابد بابازاده
      سلام
      معمولا جوی استیک های اینطوری یا generous پدا میشه یا genius .
      shaan هم ممکنه پیدا شه که من ندیدم.
      تازه اگه میخوای یکی رو بخری حتما اول همونجا امتحانش کن ببین خوشدسته یا نه و جنس مواد استفاده شده در اون خوبه یانه .
      یه لپتاپی چیزی با nfs carbon و فیفا ببر و امتحانش کن.
      من حدود 6-5 سال پیش یه دونه اونا رو قیمت گرفتم 40000 تومن. البته طرف خیلی گرونفروش بود. الانم شاید حدود 30000 تومن به بالا باشن.
      راستش خیلی از این محصولات (اسپیکر ها دیگه الا ماشاء اله روی همه ی محصولاتو از این لحاظ کم کردن) رو جعبه قشنگتر از اونی که هستن نشون داده میشن.برا همین مشتری بعد از خرید پشیمون میشه که چرا اینهمه پول بابتش داده.
      بطور کلی در ورد موس و اسپیکرو کیبورد و جوی استیک و هدفون یه چیز ردیف میخوای بخری (البته بدون توجه به قیمت) برو logitech بخر .
      فراسو هم البته خوبه و ارزونتره.
      نتیجه ی کارو بگو.
      نه من میخوام یکی با AVR بسازم. قصد خرید ندارم. اگه اینقدر ارزونه که به دردسر ساختش نمی ارزه، OpenSource میذارم تو بخش AVR. الان به طور درپیتی کار میکنه. مدار 100% خوب کار میکنه ولی جور کردن فرمون و ... حوصله میخواد.
      بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
      اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X