اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد آیسی مانیتور پخش ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد آیسی مانیتور پخش ماشین

سلام من یه پخش SHERWOOD SH-702 دارم.
    این پخش یه مانیتور متحرک داره که موقع زدن دکمه مخصوص اون یا وقتی که ماشین تو دنده عقب میوفته میاد بیرون..خلاصه با یه دکمه میاد بیرون اطلاعات همه چی رو نشون میده اهنگو اینا حتی صفحش لمسیه.
    یه مشکل عجیبی پیش اومد برام.
    این دیگه مانیتورش حرکت نمیکنه کلا مونده داخل دیگه در نمیاد.
    با هزار مکافات بازش کردم...موتور و گیربکسش سالم سالم بود...نگاه کردم رو برد مانیتور متحرک سه تا پک فرستنده گیرنده مادون قرمز هست..از همینایی که روی ربات مسیریاب میبند البته smd.
    اونارو هم تست کردم سالم سالم بودن..اونا برای تشخیص محل قرارگیری بودن که تو زمان مناسب آیسی فرمان روشن شدن صفحه و بکلایت مانیتور رو بده..
    تمام قطعاتی که شک داشتم تست کردم...رسیدم به یه آیسی 16 پایه که دوتا پایه اش مستقیم به موتور وصل بود..یعنی این آیسی علاوه بر کارهای دیگه موتور رو هم درایو میکرد.

اسم این آیسی 6951Fs بود..توضیحاتمهم دیتاشیت رو پایین زدم
    BA6951FS-E2 IC DVR REVERSE MOTOR 16SSOP
    0.8A Reversible
    Motor Driver (Single Motor)
    ------
    سوال من از دوستان اینجاست چند درصدمیتونه احتمال داشته باشه که با تعویض این آیسی مشکل حل بشه..توی یکی از سایتای ایرانی به زور پیداکردم تو توضیحاتش نوشته بود آیسی لودینگ پخش پایونر و مکسیدر...حالا میخوام بدونم اگه عوض کنم مشکل حل میشه ؟؟
    دوستان خواهشمیکنم اگه اطلاعاتی تو این زمینه دارید بگید بهم..کلی پول پخشه اگه مانیتور درست نشه دیگه نمیتونم از gps و کلی امکانات دیگهاستفاده کنم.
    ممنون میشم کمک کنید
لطفا صبر کنید...
X