اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اسپانسر یا سرمایه گذار برای راه اندازی سیستم اپلود سنتر یا فایل شرینگ برای مجموعه eca

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اسپانسر یا سرمایه گذار برای راه اندازی سیستم اپلود سنتر یا فایل شرینگ برای مجموعه eca

سلام خسته نباشید کسی اینجا اسپانسر یا سرمایه گذاری است که بخاد رو راه اندازی اپلود سنترمعتبر و با دوام برای مجموعه eca باشه تو سود دهیشم سهم هستین بنده توان عملی کردن این پروژه را دارم چون تخصصم اینه ولی سرمایه ندارم کسی خاست سرمایه گذاری کنه اطلاع بده تا استارت پروژه رو بزنیم با تشکر

پاسخ : اسپانسر یا سرمایه گذار برای راه اندازی سیستم اپلود سنتر یا فایل شرینگ برای مجموعه eca

یه برآورد کلی از میزان سرمایه ، زمان بازگشت سرمایه ، حاشیه سود و ... ارائه میدید ؟

دیدگاه

پاسخ : اسپانسر یا سرمایه گذار برای راه اندازی سیستم اپلود سنتر یا فایل شرینگ برای مجموعه eca

خود مجموعه ECA اگه بخوان میتونن با سالی 1-2 تومن یه هاست دانلود خوب ( یه هاست بکاب هم کنارش ) داشته باشه - بعید میدونم هزینه زیادی براشون باشه.
      اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
      1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
      2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shart-band نمایش پست ها
        یه برآورد کلی از میزان سرمایه ، زمان بازگشت سرمایه ، حاشیه سود و ... ارائه میدید ؟
        سلام سیستمی که قراره راه بندازیم یه سیستمی هست در حد سایت اپلود بوی هزینه اسکریپت با هزینه سرور ها میشه چیزی در حدود 20 میلیون بعدش میمونه اجاره سرور ها و حقوق کارکنای این سیستم زمان برگشت سرمایه با سودش اگر تیم مجرب داشته باشیم یکسال شایدم کمتر زمان ببره تا به اصل پول و سود برسیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط md3848 نمایش پست ها
          خود مجموعه ECA اگه بخوان میتونن با سالی 1-2 تومن یه هاست دانلود خوب ( یه هاست بکاب هم کنارش ) داشته باشه - بعید میدونم هزینه زیادی براشون باشه.
          نه یه چیز فرمالیته نمیخایم راه بندازیم چیزی که من میگم فقط پول اسکریپتش 14 15 میلیونه هزینه اجاره سرور ها و حقوق کارکنای این سیستم به کنار چون هر سیستم جامعی اگر اداره کنده و رسیدگی کننده ای نداشته باشه بمرور زمان دچار مشکل و نقص فنی های متعدد میشه من میخام یه ابر اپلود سنتر راه بندازم نه یه چیز فرمالیته

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس مومنی نمایش پست ها
            نه یه چیز فرمالیته نمیخایم راه بندازیم چیزی که من میگم فقط پول اسکریپتش 14 15 میلیونه هزینه اجاره سرور ها و حقوق کارکنای این سیستم به کنار چون هر سیستم جامعی اگر اداره کنده و رسیدگی کننده ای نداشته باشه بمرور زمان دچار مشکل و نقص فنی های متعدد میشه من میخام یه ابر اپلود سنتر راه بندازم نه یه چیز فرمالیته
            سلام مهندس جان ایده بسیار جالبی هست اما خیلی قدیمی و دیر ، مطئمنی یه مقداری دستکم نگرفتی؟ فکر نکنم با 20 میلیون، هزینه یک پنجم هارد های سرور هم دربیاد، تازه اگه نخوایم از SSD استفاده کنیم؛ هزینه کارت های فیبر نوری سیسکو و اجاره مکان و رک و سابرک های مختلف و غیره هم به کنار در مورد هزینه تبلیغات و سئوش هم فکری کردید؟
            رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

خب الان داستان یکم متفاوت شد!
              اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
              1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
              2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

دیدگاه

سلام مهندس.
                منظورتون از اجاره سرور چی هست؟می خواهید سخت افزار سرور رو بخرید؟اگه منظورتون اینه که با 20 میلیون نهایت 2 تا سرور معمولی اچ پی میشه خرید.یا مثلا میشه از سرور های استوک استفاده کرد.احتمالا نیاز به اجاره آی پی ولید هم باشه.
                مکان این پروژه کجا خواهد بود؟در این زمینه شرکت ثبت خواهد شد؟
                من فکر می کنم با 1 یا 2 میلیارد تومن بشه همچنین چیزی راهندازی کرد.حالا اگه شما طرح خودتون رو یکم باز کنید میشه روش فکر کرد.
                با تشکر.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط A.I.E نمایش پست ها
                  سلام مهندس.
                  منظورتون از اجاره سرور چی هست؟می خواهید سخت افزار سرور رو بخرید؟اگه منظورتون اینه که با 20 میلیون نهایت 2 تا سرور معمولی اچ پی میشه خرید.یا مثلا میشه از سرور های استوک استفاده کرد.احتمالا نیاز به اجاره آی پی ولید هم باشه.
                  مکان این پروژه کجا خواهد بود؟در این زمینه شرکت ثبت خواهد شد؟
                  من فکر می کنم با 1 یا 2 میلیارد تومن بشه همچنین چیزی راهندازی کرد.حالا اگه شما طرح خودتون رو یکم باز کنید میشه روش فکر کرد.
                  با تشکر.
                  سلام علی جان نه خود سرور رو که نمیخریم چون هزینه ها میره بالا منظور از خریدن سرور هزینه راه اندازی و اجاره سرور هست سرمایه میلیاردی نیاز نیست اگر تمایل داشتید همکاری کنیم من چادر بندی کنم بعد بگم چیکار کنیم بله اگر کار بگیره که میگیره باید شرکت ثبت کنیم و مجوزاتو بگیریم ایده و فکرای بزرگی دارم منتها سرمایه ندارم اگر سرمایه دارید تو تلگرام بهم پم بدید تاراجب ساز کارش بیشتر بحرفیم ایدی تلگرام بنده

raptorcntoz @

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pencil نمایش پست ها
                    سلام مهندس جان ایده بسیار جالبی هست اما خیلی قدیمی و دیر ، مطئمنی یه مقداری دستکم نگرفتی؟ فکر نکنم با 20 میلیون، هزینه یک پنجم هارد های سرور هم دربیاد، تازه اگه نخوایم از SSD استفاده کنیم؛ هزینه کارت های فیبر نوری سیسکو و اجاره مکان و رک و سابرک های مختلف و غیره هم به کنار در مورد هزینه تبلیغات و سئوش هم فکری کردید؟

من هزینه استارت اولیه رو گفتم بعد اینکه فعلا برای شروع این مقدار سرمایه برای بالا اوردن سایت کافیه حالا حقوق کارکنا و اجاره هر ماه سرور ها جدا قطعا هر چقدر استقبال و بازدید بره بالا مصرف کننده هم بیشتر میشه و باید هزینه ها رو بیشتر کرد ولی سودشم خوبه الان تو ایران اپلود سنتر درست حسابی نداریم یک پیکو فایل هست دو اپلود بوی و یکی دوتا اپلود سنتر مطرح دیگه سر جمع همش 10 تای شاید نشن بقیشون زیاد معتبر نیستن

دیدگاه

اسپانسری نیست؟

دیدگاه

من هزینه استارت اولیه رو گفتم بعد اینکه فعلا برای شروع این مقدار سرمایه برای بالا اوردن سایت کافیه حالا حقوق کارکنا و اجاره هر ماه سرور ها جدا قطعا هر چقدر استقبال و بازدید بره بالا مصرف کننده هم بیشتر میشه و باید هزینه ها رو بیشتر کرد ولی سودشم خوبه الان تو ایران اپلود سنتر درست حسابی نداریم یک پیکو فایل هست دو اپلود بوی و یکی دوتا اپلود سنتر مطرح دیگه سر جمع همش 10 تای شاید نشن بقیشون زیاد معتبر نیستن
                        با سلام
                        حالا در مورد همین آپلود سنترهای بالا را که نام بردید وضعیت اقتصادی و برگشت سرمایه گذاری هایی را که کرده اند بررسی کرده اید ؟ اگرچه قدیمی هستند و دارای اسم و رسم ولی خرج و دخلشان چطور است ؟ تعداد کارمندان ؟ تعداد سرورها ؟ و سایر هزینه هایشان ؟
                        این را بدانید که در این اوضاع وانفسای اقتصادی کسی با چشم بسته حتی 1 ریال هم ریسک نمیکند مگر آنکه از سیر تا پیاز پروژه ، ریال به ریال مشخص باشد آیا شما چنین کاری کرده اید ؟ اینکه شما یک ایده خوب به ذهنتان رسیده یک چیز است و عملی کردن آن و توجیه اقتصادی و سرمایه دقیق لازم برای آن چیز دیگری است چون ریسک را سرمایه گذار میکند و هیچ سرمایه گذاری با طناب پوسیده داخل چاه نمیرود اینها را گفتم که هر روز پست نگذارید که سرمایه گذار نبود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
                          با سلام
                          حالا در مورد همین آپلود سنترهای بالا را که نام بردید وضعیت اقتصادی و برگشت سرمایه گذاری هایی را که کرده اند بررسی کرده اید ؟ اگرچه قدیمی هستند و دارای اسم و رسم ولی خرج و دخلشان چطور است ؟ تعداد کارمندان ؟ تعداد سرورها ؟ و سایر هزینه هایشان ؟
                          این را بدانید که در این اوضاع وانفسای اقتصادی کسی با چشم بسته حتی 1 ریال هم ریسک نمیکند مگر آنکه از سیر تا پیاز پروژه ، ریال به ریال مشخص باشد آیا شما چنین کاری کرده اید ؟ اینکه شما یک ایده خوب به ذهنتان رسیده یک چیز است و عملی کردن آن و توجیه اقتصادی و سرمایه دقیق لازم برای آن چیز دیگری است چون ریسک را سرمایه گذار میکند و هیچ سرمایه گذاری با طناب پوسیده داخل چاه نمیرود اینها را گفتم که هر روز پست نگذارید که سرمایه گذار نبود
                          بله بررسی کردم اسپانسر پیدا بشه همه جوانب رو در اختیارشون میزارم و اگاهشون میکنم

دیدگاه

بله بررسی کردم اسپانسر پیدا بشه همه جوانب رو در اختیارشون میزارم و اگاهشون میکنم

ببخشید از اسپم!
                            چند روزه گزارش کردم. اما هنوز هست!

==========

با اینکه اینجا جاش نیست ولی درخواست شما انجام شد ببخشید پست شما رو ویرایش زدم نخاستم اسپم بشه
                            کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

سلام
                              البته دوستان این آپلود سنتر ایده شخصی آقای مومنی هست و مربوت به مجموعه ECA نمیشه.
                              فکر کنم ایده بدی نباشه حتماباهاشون در تماس باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X