اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای خرید ترانسفورماتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای خرید ترانسفورماتور

سلام به دوستان با نرم افزار pi export نقشه یه پاور گرفتم که در اون از ترانسفورماتور ei35 یا ei 30 استفاده کرده این ترانس از کجا میتونم تهیه کنم؟

پاسخ : راهنمایی برای خرید ترانسفورماتور

نوشته اصلی توسط xparsi نمایش پست ها
    سلام به دوستان با نرم افزار pi export نقشه یه پاور گرفتم که در اون از ترانسفورماتور ei35 یا ei 30 استفاده کرده این ترانس از کجا میتونم تهیه کنم؟
    سلام.
    احتمالا خودت باید دست به آچار شی و اونو بپیچی.توی شیت transformer construction خودش بهت یاد میده.البته یه پی دی اف هم توی اینترنت دیدم که سیر تا پیاز ماجا رو توضیح داده بود.گوگل کنی پیداش میکنی.

دیدگاه

سلام
      ممنونم بابت توضیح دادنت،اما فکر نکنم برای تولید بالا دیگه وقت بشه برای ترانس پیچی وقت گذاشت.
      کلا کاربرد این ترانس برای ولتاژ با امپر بالاس،میشه ولتاژ توسط یه مدار سو یچنگ تامین کرد و بعد خروجی امپر با mosfet تقویت کرد؟
      اصلا همچین کاری برای مدارات سوچینگ عملیاتی هست؟

دیدگاه

سلام.
        در این صورت احتمالا بازده مدار کاهش پیدا میکنه و اصلا سیستم سویچینگ به هم میریزه(البته من خودم تخصص زیادی ندارم).اگه خروجی جریان مدنظرت رو توی تنظیمات بدی ،خروجی مد نظرت ایجاد میشه.
        اگه توی قسمت شماتیک پی اکسپرت روی قطعه مورد نظر دابل کلیک کنی لیست قطعات مشابه برات نمایش داده میشه و میتونی یکی از قطعات در دسترست رو جای اون بزاری.

دیدگاه

بله صحبت ها تون درسته اما هرجور باهاش چک چونه میزنم EI 30 تا EI 35 میخواد تا جریان جروجی 12َامپری بده که هیمن EI هرجا می پرسم ندارن یا پیشنهاد ساخت میدن،که در اینصورت اصلا به صزفه برای ساخت نیست.یعنی دقیقا در گل موندم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X