اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هنگ برد رسیور و علت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

هنگ برد رسیور و علت

رسیور وقتی به برق زده میشه بوت شده ولی بعد از یک دقیقه هنگ میکند
    روی برد یک آی سی رگولاتور ۳.۳ ولت شروع به داغ شدن می*کنه
    آیا با تعویض قطعه مشکل رفع می شود؟

پاسخ : هنگ برد رسیور و علت

دوست عزیز ریسیور منم دقیقا همین مشکل رو پیدا کرده بود، ریسیور رو بردم به تعمیر کار تلویزیون نشون دادم، بعدش طرف با یه تعویض خازن ازم 40 تومن گرفت! همون موقع بود که تعمیر کار ها رو شناختم.
    سه تا ریسیور که مشکل عدم روشن شدن - گیر کردن در بوت - گیر کردن بعد از بوت رو داشت خودم تعمیر کردم، چطوری؟:
    قسمت تغذیه ریسیور (بوردی که کابل برق شهری بهش وصل میشه) رو نگاه کن ببین احتمالاً یه خازن باید خراب شده باشه ( ببین اگه سرش صاف نبود و بالا اومده بود یعنی باد کرده بود، بدون که خرابه). همین خازن رو با قیمت هزار تومن با یه دونه سالمش جایگزین کن درست میشه
    جدیدترین ویرایش توسط alone123; ۱۳:۰۰ ۱۳۹۸/۰۷/۰۳.

دیدگاه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alone123 نمایش پست ها
        دوست عزیز ریسیور منم دقیقا همین مشکل رو پیدا کرده بود، ریسیور رو بردم به تعمیر کار تلویزیون نشون دادم، بعدش طرف با یه تعویض خازن ازم 40 تومن گرفت! همون موقع بود که تعمیر کار ها رو شناختم.
        پس دکتر هم که میری هواست باشه اگه بیشتر از پول چوب بستنی که مصرف کرده گرفت عوضیه
        ملت به مفت عادت کردن اون که تو 2 دقیقه یه خازن عوض میکنه قبلا دهنش صاف شده تا فهمیده این خازنو عوض کنه مشکل حل میشه پول تخصصشو میگیره خازن فروش نیست

دیدگاه

سلام دوستان رسیور مدیا استار ام اس ۱۰۰۰ برام امده فقط چراقش روشنه و هرکاری میکنم روشن نمیشه دوتا از پایه های سی پی یو کنده شده بود که اون رو درست کردم ولی بازم هنونه و تغیری نکردع و برد تغذیش درسته

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X