اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد راه اندازی امپر متر و ولت متر رو پنلی ۱۰۰ امپر با ا شنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد راه اندازی امپر متر و ولت متر رو پنلی ۱۰۰ امپر با ا شنت

سلام
    دوستان من این امپر متر از فروشگاه تهیه کردم برای اندازه گیری ولت و امپر ماشین و مدار بستم ولی وقتی تغذیه خود پنل که با برق ماشین یکی میکنم امپر درست نشون نمیده خیلی کم نشون میده ولی وقتی یک منبع جدا میزنم درست میشه
    چون تو ماشین هست به منبع جدا دسترسی ندارم چیکار باید بکنم درست نشون بده
    ممنون

پاسخ : راهنمایی در مورد راه اندازی امپر متر و ولت متر رو پنلی ۱۰۰ امپر با ا شنت

باسلا ما که علم غیب نداریم اول عکس از ماژول و دوم نحوه بستنتون
    وسوم چرا وبرای چه کاری میخواید استفاده بکنید

دیدگاه

برای اندازه گیری آمپر که از باتری ماشین گرفته میشه

دیدگاه

با سلام لطفا شماتیکی که بستین را نشان دهید

دیدگاه

سلام ممنون
          من طبق همین دیاگرام که تو فروشگاه زده میبندم ولی از اونجایی که توی ماشین یک مدار تغذیه بیشتر ندارم وقتی سیم قرمز تغذیه پنل به منبع اصلی که باید ولت و امپر اندازه بگیره میزنم امپر نشون نمیده و صفر نمایش میده

دیدگاه

شما قرمز و مشکی از پشت آمپر بگیر یا از جعبه فیوز موتور بعد منفی باطری رو بردار یا سیم باطری منفی رو از وسط قطع کن و بین شنت بزار طبق دیاگرام بعد سیم زرد به مثبت بزن درسته

دیدگاه

نوشته اصلی توسط fashraf نمایش پست ها
              سلام ممنون
              من طبق همین دیاگرام که تو فروشگاه زده میبندم ولی از اونجایی که توی ماشین یک مدار تغذیه بیشتر ندارم وقتی سیم قرمز تغذیه پنل به منبع اصلی که باید ولت و امپر اندازه بگیره میزنم امپر نشون نمیده و صفر نمایش میده
              ببین این خودشم گفته نباید تغذیه ماژول با چیزی که داره جریانش
              رو اندازه میگیره وصل بشه نوشته که از ۴تا ۲۶ولت تغذیه میشه
              کردش شما ساده ترین راهتون اینه که تغذیه ماژول رو به۳یا۴تا
              باتری قلمی وصلش کنی تا راحت راه اندازی بشه.

دیدگاه

ی چیز دیگه که باید بگم اینه که کل تجهیزات ماشین جریان زیادی
                میکشن پس یا باید امپر متر کلمپی استفاده کنید یا ماژول۱۰۰یا۱۵۰
                امپری ببندی شاید فک کنی مثلا باتری ۶۰امپره و بیشتر نمیکشه ولی
                دراصل در لحظه استارت تاسه یا چهار برابر امپره باتری جریان لحظه ای
                میکشه پس بهتره که کلمپی ببندی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Pourya msh نمایش پست ها
                  شما قرمز و مشکی از پشت آمپر بگیر یا از جعبه فیوز موتور بعد منفی باطری رو بردار یا سیم باطری منفی رو از وسط قطع کن و بین شنت بزار طبق دیاگرام بعد سیم زرد به مثبت بزن درسته
                  من دقیقا همین کارو کردم ولی امپر صفر نشون میده ولی اگر*از یه باتری استفاده کنم درست میشه باتری یکی دو روز بیشتر جواب نمیده

دیدگاه

چی صفر هست

دیدگاه

من در منابع تغذیه زیاد از این ماژول برای اندازه گیری استفاده کردم و مشکلی در مشترک بودن تغذیه و منبع مورد اندازه گیری وجود نداشته
                      بنظرم شما این را هم امتحان کنید :
                      یکی از سیمهای تغذیه را از رشته ی خروجی ماژول بگیرید (که با حروف A و یا B در شماتیک مشخص شده) و ببینید درست می شود یا خیر
                      ضمنا سوال مهم:
                      شما دقیقا چه چیزی را در خودرو دارید اندازه گیری می کنید؟ کل جریان ورودی/خروجی باتری را؟ جریان مورد استفاده در کابین؟ یا مصرف کننده ی خاصی؟
                      جدیدترین ویرایش توسط مهندس ربانی; ۲۲:۴۲ ۱۳۹۸/۰۶/۰۹.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Pourya msh نمایش پست ها
                        چی صفر هست
                        مقدار امپر صفر نشون میده

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط مهندس ربانی نمایش پست ها
                        من در منابع تغذیه زیاد از این ماژول برای اندازه گیری استفاده کردم و مشکلی در مشترک بودن تغذیه و منبع مورد اندازه گیری وجود نداشته
                        بنظرم شما این را هم امتحان کنید :
                        یکی از سیمهای تغذیه را از رشته ی خروجی ماژول بگیرید (که با حروف A و یا B در شماتیک مشخص شده) و ببینید درست می شود یا خیر
                        ضمنا سوال مهم:
                        شما دقیقا چه چیزی را در خودرو دارید اندازه گیری می کنید؟ کل جریان ورودی/خروجی باتری را؟ جریان مورد استفاده در کابین؟ یا مصرف کننده ی خاصی؟
                        بله اینکارم کردم سیم مشکی تغذیه ماژول با سیم مشکی امپر یکی هست
                        ولی بازم مشکل پابرجاست
                        شنت دقیقا بعد از قطب منفی باتری گذاشتم که کل امپر مصرفی بگه
                        وبا تغذیه جدا بخوبی کارمیکنه و مشکلی نداره

دیدگاه

نمونه هایی که تابحال استفاده کردم فاقد شنت بودند و درست کار می کنند
                          بد نیست در حالت بدون شنت هم امتحان کنید. مثلا برای اندازه گیری جریانهای کمتر. تا معلوم شود مشکل از کجاست

دیدگاه

سلام دوستان ایا میشه از مقاومت شنت کنتور دیجیتال تکفاز استفاده کرد؟ امپر (100) 5

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X