اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی PCB برای میکرو های STM

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی PCB برای میکرو های STM

سلام دوستان من می خوام یه PCB برای میکرو STM بزنم
    کسی میتونه راهنمایی کنه چه قطعاتی برای راه اندازی میکرو STM و پروگرام کردن اون لازمه؟
    جدیدترین ویرایش توسط hossein_1994; ۱۸:۵۷ ۱۳۹۸/۰۶/۰۹.

پاسخ : طراحی PCB برای میکرو های STM

سلام
    چرا از هدر برد های آماده استفاده نمی کنید؟فروشگاه همین سایت بردهای خوبی داره.
    برای پروگرام کردن هم دو روش هست:استفاده از بوتلودر(یعنی میکرو خودشو پروگرام میکنه و نیازی به پروگرامر نیست)و استفاده از پروگرامر های مرسوم این کار(مثل st-link و jlink) البته روش دوم قابلیت دیباگ هم داره ولی نیاز به ابزار های جانبی ذکر شده است که هم st-link و هم jlink توی سایت وجود داره و نوعی از stlink موجود در فروشگاه قیمت مناسبی داره(خودم هم خریدم و ازش راضیم).
    جدیدترین ویرایش توسط A.I.E; ۱۹:۰۸ ۱۳۹۸/۰۶/۰۹.

دیدگاه

میخوام توی پروژه ها ازش استفاده کنم برای همین نمیشه از هدر برد استفاده کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein_1994 نمایش پست ها
        سلام دوستان من می خوام یه PCB برای میکرو STM بزنم
        کسی میتونه راهنمایی کنه چه قطعاتی برای راه اندازی میکرو STM و پروگرام کردن اون لازمه؟
        سلام
        معمولا توی دیتاشیت میکروکنترلر این قبیل موارد ذکر میشه و میتونید اونجا اطلاعاتی بدست بیارید. اما به عنوان میانبر میتونید شماتیک همین هدر بوردها رو بگیرید و ببینید چه کردن. مثلا شماتیک بردهای کاتالیست eca یا بردهای Nucleo و یا Discovery خود شرکت ST. توی سایت فروشگاه eca و در قسمت بردهای کاتالیست میتونید شماتیک این بوردها رو دانلود کنید.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

دیدگاه

نگفتین کدوم STM ها.
          STM8 یا STM32 ؟

برای روشن شدن عادی، معمولا هیچ قطعه خاص اضافه ای نمیخوان. STM8S یه خازن حداقل 1 میکروفاراد برای رگولاتور داخلیشون لازم دارن و از این نظر تو میکروکنترلرها استثنا هستن. STM32 ها، اکثرا چیز خاصی لازم ندارن.
          نکته ای که هست، شناخت پایه های خاص مث BOOT یا پایه های دیباگه. به همراه کریستال اختیاری و اینجور چیزا
          Si vis pacem, para bellum

دیدگاه

بای اس تی ام 32 اف 429 ZGT6 هدر یا برد دیگه ای شماتیک یا پی سی بیشو دارید؟
            اینجا کسی از LTDC
            استفاده کرده؟

دیدگاه

شرکت ST روی سایتش شماتیک همه بردهای آماده رو قرار داده میتونید از اون شماتیک استفاده کنید و جهت نیاز خودتون تغییرات لازم رو توش بدید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan نمایش پست ها
                شرکت ST روی سایتش شماتیک همه بردهای آماده رو قرار داده میتونید از اون شماتیک استفاده کنید و جهت نیاز خودتون تغییرات لازم رو توش بدید
                با سلام برای STM32F429ZGT6 چیزی پیدا نکردم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X