اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد ساخت امپ خانگی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد ساخت امپ خانگی

سلام دوستان
    راستش من دارم یه استودیوی اماتوری برا خودم راه می ندازم چون کارم تدوین و انیمیشنه این همه مجبور نشم هزینه استودیو بدم
    هر چند تفاوت کیفی رو متوجهم
    اما از اون گذشته کیفیت شنیدن موسیقیم هم از وقتی که یکی از ست های باند هام رو بردن با این اسپیکرای میکرولب خیلی اومده پایین . برای مانیتور صدا دایما مجبورم از هندزفری ایفون و سونی اریکسون قدیمیم استفاده کنم .
    اما من یه سری تجهیزات الکتریکی دارم که می خا م از توشون با یه مقدار خرج یه امپ با کیفیت خوب در بیارم که بتونه دو تا میدرنج هوکاتوی 60 وات 8 اهم به اضافه دو تا ساید 4 اهم و یه مید باس میکرولب 6 اهمی رو ساپورت کنه . در ضمن خروجی هدست و هندزفری هم داشته باشه .
    یکی از وسایلی که دارم و فکر می کنم به عناون بورد به درد بخوره یه رادیوی تک کاسته گلداستار قدیمیه که هم پورت ایرفون داره هم میک و پورت ریموت و خروجی aux البته از از اون aux قدیمیا که کابل پنج پین می خورد که کابلش رو هم دارم اتفاقن .
    فقط مشکل اینجاست که نمی دونم امپلی داخلی این ضبط کدوم یکی از بورد هاست . یا برای تقویتش چه ماسفت و مقاومت و ... هایی نیازه . چون نمی خام صدا کم بیارم .
    کارت صوتی که باهاش کار می کنم ان بورد ساخت beats ه و کلن همین

پ.ن : راستی من یه جک سه و نیم بزرگ رو وصل کردم به ایرفونهای سونی اریکسون . راهی هست که یه تقویت کننده خیلی کوچیک و سبک سر راهش قرار بدم تا صدای هدست شفاف تر و بلندتر بشه ؟ ضمنن حس می کنم باسش عین قبلن دیگه ویبره ای ای نداره و فقط می کوبه که اصلن سلیقه من نیست . تا الان تکون نخورده بود . ممکنه دست سیمش باشه ، یا خود گوشیا مثلن یا چی ؟
    اگرم کسی بورد یا کیت اماده برا تقویت صدای اینا می شناسه بهم معرفی کنه چون فکر می کنم وقتی با درایوری غیر از درایور افیشیال خودش اجرا بشه هم توی توان کم میاره هم بعضی فرکانسا رو دیستورت می کنه

منتظرم دوستان
    ممنون
لطفا صبر کنید...
X