اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای فرستادن کد دکمه خاموش مادون قرمز به تلویزیون با آردوینو.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای فرستادن کد دکمه خاموش مادون قرمز به تلویزیون با آردوینو.

سلام. این سایت رو ببینید....

این یک برنامست که تمام دستگاه هایی که گیرنده مادون قرمز دارن رو خاموش و روشن میکنه.
    من ساختمش فقط یه مشکلی داره که زمان فرستادن کد ها خیلی طولانیه حدود بیست ثانیه طول میکشه تا همه کد ها رو بفرسته.
    می خواستم ببینم کسی اینجا میتونه کمکم کنه کد چند تادکمه خاموش کنترل رو از توی کد های این برنامه پیدا کنم و اون هایی که بدرد نمی خوره رو پاک کنم؟
    لطفا اگه جواب رو میدونید یه توضیح کامل بدید که من در جواب به شما یک کلمه : ممنون : رو بگم.
    ترانزیستور tsop رو هم دارم که یه سری برنامه ها توی کتابخونه irremote هست که کد های کنترل ها رو درمیاره. باهاش کد چند تا کنترل رو در آوردم ولی نمیدونم چجوری جاسازیش کنم.
    فقط میخوام یه کنترل درست کنم که فقط حدود 20 تا دستگاه مشخص رو خاموش رو روشن کنه.
    اگه کسی بتونه برنامه رو برام با کد ویژن درست کنه که خیلی ممنون میشم.

پاسخ : کمک برای فرستادن کد دکمه خاموش مادون قرمز به تلویزیون با آردوینو.

سلام
    اگر ریموت وسایلی که گفتید رو دارید می تونید از روشون کد برداری کنید
    20 دستگاهی که گفتید قراره به صورت مجزا و توسط یه آردوینو کنترل بشه؟

دیدگاه

سلام
      میخوام با آردوینو یه فرستنده مادن قرمز با یک دکمه درست کنم که با فشار دادن دکمه تمام بیست تا کد رو یک جا بفرسته.

دیدگاه

جوابتونو تو این لینک پیدا میکنید

دیدگاه

خسته نباشی. چقدر فکر کردی به این نتیجه رسیدی. اینکه همون برنامست. فقط سایتش فارسیه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mohammad Nikzad نمایش پست ها
            سلام
            اگر ریموت وسایلی که گفتید رو دارید می تونید از روشون کد برداری کنید
            20 دستگاهی که گفتید قراره به صورت مجزا و توسط یه آردوینو کنترل بشه؟
            سلام دوست عزیز چگونه میشه کد ریموت کنترل تلویزیون رو خواند باید ای سی شو خوند یا روش دیگه هم داره

دیدگاه

تو اینترنت سرچ کنی چیز های زیادی دستگیرت میشه. اگه نتونستی توی منابع خارجی باید سرچ کنی مثل فروم اصلی آردوینو.با یک سرچ ساده" استخراج کد های مادون قرمز" به این لینک میتونی دسترسی پیدا کنی.

مشکلی خوردی من برات میتونم توضیح تکمیلی بدم. البته من خودم بلاخره موفق شدم کد مادون قرمز بفرستم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X