اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بوستر 12 به 35 ولت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بوستر 12 به 35 ولت

سلام دوستان
    من یک ماژول افزایش ولتاژ خریدم مارک OSKJ
    ,وقتی توی مغازه چک کرد خوب بود و من ولتاژ 24 میخاستم و همونجا اوکی شد ولی وقتی آوردم خانه و تست کردم بعد از چند بار یهو ولتاژ خروجی رفت روی 40 ولت و خازن خروجی بدجور داغ کرد و سوخت
    خازن و که عوض کردم دوباره راه افتاد و تقریبا همیشه ولتاژ 24 میداد - ینی بعضی وقتا هم باز میرفت روی 40 ولت!!!
    آخرین بار که تست کردم یهو رفت روی 60 و بعدش دیگه خرجی اون شد 11 ولت فک کنم یه چیزی ایراد داره - ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ : بوستر 12 به 35 ولت

سلام
    بنظر میاد مشکل از شبکه فیدبک مخصوصا مولتی ترن باشه، از اونجایی که قطعات این ماژول ها کیفیت بالایی ندارند احتمال خراب بودن مولتی ترن و در نتیجه تغییر در ولتاژ هست. عوضش کنبد و دوباره تست کنید

دیدگاه

سلام آقا مهدی - ممنونم این کارو انجام میدم و تست میکنم امیدوارم خوب بشه - البته من در مدت تست هام هیچوقت به اون مولتی ترن دست نزدم
      جدیدترین ویرایش توسط reza44; ۱۲:۰۴ ۱۳۹۸/۰۶/۲۱.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط reza44 نمایش پست ها
        سلام دوستان
        من یک ماژول افزایش ولتاژ خریدم مارک OSKJ
        ,وقتی توی مغازه چک کرد خوب بود و من ولتاژ 24 میخاستم و همونجا اوکی شد ولی وقتی آوردم خانه و تست کردم بعد از چند بار یهو ولتاژ خروجی رفت روی 40 ولت و خازن خروجی بدجور داغ کرد و سوخت
        خازن و که عوض کردم دوباره راه افتاد و تقریبا همیشه ولتاژ 24 میداد - ینی بعضی وقتا هم باز میرفت روی 40 ولت!!!
        آخرین بار که تست کردم یهو رفت روی 60 و بعدش دیگه خرجی اون شد 11 ولت فک کنم یه چیزی ایراد داره - ممنون میشم کمکم کنید
        ُلام ، مشکلی از مدار نیست ، این یک ایرادی هست که در آیسی uc3843 وجود داره ، وقتی جریان محدود شده به این ماژول بدید همین اتفاق میافته ، به خصوص اگر منبع تغذیه ای که به ورودی مدار متصل میکنید سویچینگ باشه و پروتکشن داشته باشه!
        به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
        الکترونیک قدرت
        الکترونیک آنالوگ
        طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
        ---------------------BMCELEC@-------------------
        ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
        ---------------www.bmc-elec.com--------------
        ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

سلام دوستان
          این موضوع ربطی به این بخش نداره شرمنده راهنمایی میخوام ممنون
          من مدار شارژر ساده با قطع کن باتری های لیتیومی 2 سل میخوام ورودی 12 ولت خروجی 8.4 ولت یک آمپری ولتاژ ورودی جای فندکی ماشین میخوام
          ممنون میشم کمکم کنید

دیدگاه

سلام دوست عزیز
            درسته بیشتر وقتی 12 ولت ورودی و از پاور 12 ولت سویچینگ میگیرم قاطی میکنه و ولتاژ خروجی بسیار بالا میده
            ولی نمیدونم چرا وقتی از برق ماشین هم این مدار و تغذیه میکنم بازم جند دفعه یکبار قاطی میکنه - باطری ماشین که سوئیچینگ نداره

ممنونم از راهنماییتون

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

آقا مهدی من بجای مولتی ترن - مقاومت ثابت گذاشتم ضمنا دیود شاتکی هم سوخته بود عوضش کردم ولی بازم توی ماشین که تست کردم ؛دو سه دفعه ولتاژ 24 داد ولی یهو قاطی کرد و بجای ولتاژ خروجی 24 ولت خروجی 60 ولت داد!

ممنون میشم راهنمایی کنید.

دیدگاه

دوستان مشکل و چطوری حل کنم ؟

دیدگاه

دوستان مشکل من حل شد - لطفا زحمت ندید به خودتون

دیدگاه

ولی یه مشکل دیگه حالا !!!!!!
                  وقتی ماشین خاموشه پارازیت میندازه روی آمپلی فایر stk که به پخش وصل کردم
                  چجوری میشه پارازیتش و رفع کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

آقا رضا سلام
                    منم یه همچین ایده و مشکلی دارم اگر ممکنه یه پیام برای بنده ارسال کنید
                    09126109509

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X