اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[میکروبلیز]مشکل با بوت لودر در لود کردن برنامه روی SRAM

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

[میکروبلیز]مشکل با بوت لودر در لود کردن برنامه روی SRAM

دوستان سلام.
    من برد ALINX یه برد SRAM (IS61WV5128) زدم و تونستم برنامه میکروبلیز رو روی رم خارجی منتقل و اجرا کنم ولی مشکل اینجاست که زمانی می خوام برنامه رو روی حافظه دائمی بریزم(فلش سریال) تا با روشن شدن برد برنامه از طریق بوت لودر روی SRAM منتقل بشه تا اجرا بشه ولی یرنامه بوت لودر اروری برای پورت سریالم میفرسته که شرح زیر هست:

تنظیمات کتابخانه blconfin به صورت زیره:

بوردم:

دوستان لطفا راهنمایی کنید؟

جدیدترین ویرایش توسط MM320; ۱۷:۳۴ ۱۳۹۸/۰۶/۲۷.

پاسخ : [میکروبلیز]مشکل با بوت لودر در لود کردن برنامه روی SRAM

سلام.
    مشکل حل شدم تونستم برنامه رو روی آیسی فلش ذخیره و برنامه از طریق بوت لودر روی sram لود و اجرا کنم به خاطر کمبود آموزش در مورد بوت لودر خودم آموزشی آ ماده کردم که اینجا به اشتراک می زام و همین طور فایل آموزشی که از یه سایت ژاپنی دانلود کردم رو اینجا می زارم تا همه استفاده کنن. شما کافیه فایل bootloader.c از پوشه project استخراج به فایل پروژه اضاف و طبق این آموزش عمل کنید تا برنامه روی فلش ذخیره و از طریق بوت لودر اجرا بشه.فقط باید حتما سخت افزارspi به میکرو بلیز اضاف و مقسم فرکانشو روی 2 بزارید.امیداور بتونم باعث پیشرفت علمی دوستانم شده باشم.
    رمز فایل:Milad_Ashtari
    دانلود کنید.

دیدگاه

پاسخ : [میکروبلیز]مشکل با بوت لودر در لود کردن برنامه روی SRAM

دوستان فقط یه چیزی یادم رفت بگم.
      دوتا فایل زیپ داخل فایل ها هستش شما برای استخراج فایل bootloader.c بهتر از زیپ project استفاده کنید(فایل اصلاح شده اون هستش)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X