اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد موتور 775

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد موتور 775

سلام . من دوتا موتور 775 دارم . ولتاژ 12 تا 24 ولت با جریان .8 تا 1.8
    چرا موتور من با اداپتورهای 12 ولت و 24 ولت کار نمی کند در حالیکه با پاور کامپیوتر سیم های 12 ولتی کار می کند ؟
    کلا با هیچ اداپتوری راه اندازی نمی شود . ایا تفاوتی بین ولتاژ 12 اداپتور با منبع تغذیه هست .

پاسخ : سوال در مورد موتور 775

نوشته اصلی توسط esno نمایش پست ها
    سلام . من دوتا موتور 775 دارم . ولتاژ 12 تا 24 ولت با جریان .8 تا 1.8
    چرا موتور من با اداپتورهای 12 ولت و 24 ولت کار نمی کند در حالیکه با پاور کامپیوتر سیم های 12 ولتی کار می کند ؟
    کلا با هیچ اداپتوری راه اندازی نمی شود . ایا تفاوتی بین ولتاژ 12 اداپتور با منبع تغذیه هست .
    به این دلیل است که آداپتور قادر به تامین حداقل جریان مورد نیاز جهت راه اندازی موتور نمی باشد اما پاور کامپیوتر جریان دهی بالایی دارد . پاور کامپیوتر برای تغذیه موتور و کلا بارهای سلفی مناسب نمی باشد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط UV نمایش پست ها
      به این دلیل است که آداپتور قادر به تامین حداقل جریان مورد نیاز جهت راه اندازی موتور نمی باشد اما پاور کامپیوتر جریان دهی بالایی دارد . پاور کامپیوتر برای تغذیه موتور و کلا بارهای سلفی مناسب نمی باشد
      ممنون از پاسخ . ایا می تونم کاری کنم که موتور با اداپتور کار کند ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط esno نمایش پست ها
        ممنون از پاسخ . ایا می تونم کاری کنم که موتور با اداپتور کار کند ؟
        سلام اگه میتونی یه عکس از آداپتورت بفرست . منظورم از نوشته های روی آداپتور که مشخصاتشو گفته

دیدگاه

با سلام
          آداپتور سویچینگ (منابع تغذیه سویچینگ) با ولتاژ 12 و 24 ولت در آمپر های مختلف در بازار بفروش میرسند از آنها تهیه کنید کار خواهد کرد .دقت کنید جریان خروجی آنها روی برچسب نوشته شده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
            با سلام
            آداپتور سویچینگ (منابع تغذیه سویچینگ) با ولتاژ 12 و 24 ولت در آمپر های مختلف در بازار بفروش میرسند از آنها تهیه کنید کار خواهد کرد .دقت کنید جریان خروجی آنها روی برچسب نوشته شده.
            بله کاملا صحیح می فرمائید اما 12 ولت اداپتور با 12 ولت پاور سوئیچینگ چه تفاوتی داره که موتور بایکی کارمی کنه با دیگری نه .

دیدگاه

با سلام
              آداپتورهای معمولی بدلیل اینکه از ترانسفورماتور معمولی استفاده میکنند در آمپرهای بالا ساخته نمیشوند چون حجم و وزن آنها بسیار بالا میرود ولی نوع سویچینگ در آمپرهای بالا ساخته شده و حجم و وزن چندانی ندارند لذا کار شما را راه می اندازد.

دیدگاه

میتونی از آداپتور لپتاب استفاده کنی هم ولتاژ خوبی دازه هم امپر
                ولی محض احتیاط از یه دیود هرزگردم استفاده کن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X