اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرابی سون سگمنت ساعت پراید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرابی سون سگمنت ساعت پراید

سلام.
    الان تقریبا بیش از چندین بار میشه ساعت پراید رو به علت خرابی سون سگمنت عوض کردم و حقیقتا هر چند ماه یه بار ، دونه دونه ال ای دی های سون سگمنت میره ، حالا من نمی دونم کیفیت بد خود ساعت هاس یا مشکل ماشین یا... !
    خلاصه هر چند ماه یه دونه ساعت میخرم چند ماه خوبه و عالی کار میکنه بعد شروع میشه دونه دونه ال ای دی های سون سگمنت ازکار میفته ،

حالا سوال من اینجاست راهی داره بشه کاریش کرد حداقل یکی دو سال کار کنه و خراب نشه؟ علت خرابیشو کسی می دونه؟
    بعد در کل این سون سگمت ها قابل تعویض هست چون قیمت خود ساعت 50 تومنه و خرید هر چند ماه یه بار زوره ، ولی سون سگمنت ارزونه اگه بشه حداقل خود سون سگمنت رو عوض کنم خوب میشه و اینکه شدنیه؟

عکس هاشم در زیر گذاشتم.

پاسخ : خرابی سون سگمنت ساعت پراید

سلام
    وقت بخیر
    نوشته اصلی توسط albod نمایش پست ها
    سلام.
    الان تقریبا بیش از چندین بار میشه ساعت پراید رو به علت خرابی سون سگمنت عوض کردم و حقیقتا هر چند ماه یه بار ، دونه دونه ال ای دی های سون سگمنت میره ، حالا من نمی دونم کیفیت بد خود ساعت هاس یا مشکل ماشین یا... !
    خلاصه هر چند ماه یه دونه ساعت میخرم چند ماه خوبه و عالی کار میکنه بعد شروع میشه دونه دونه ال ای دی های سون سگمنت ازکار میفته ،

حالا سوال من اینجاست راهی داره بشه کاریش کرد حداقل یکی دو سال کار کنه و خراب نشه؟ علت خرابیشو کسی می دونه؟
    بعد در کل این سون سگمت ها قابل تعویض هست چون قیمت خود ساعت 50 تومنه و خرید هر چند ماه یه بار زوره ، ولی سون سگمنت ارزونه اگه بشه حداقل خود سون سگمنت رو عوض کنم خوب میشه و اینکه شدنیه؟

عکس هاشم در زیر گذاشتم.

در اولین مرحله ، مقاومتهای 10 اهمی ( تصویر) را با مقاومت 50 ، 68 یا 75 یا حتی 100 اهمی تعویض نمایید .
    البته ممکن است نور سون سگمنتها مقداری کم شود ، منتها احتمال ایراد در ال ای دی های سون سگمنتها ، بسیار کمتر میشود .

با احترام
    98/7/2

دیدگاه

پاسخ : خرابی سون سگمنت ساعت پراید

Smd بخر
      وعوضش کن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X