اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اقدامات احتیاطی قبل از نصب ماژول امپلی گران قیمت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اقدامات احتیاطی قبل از نصب ماژول امپلی گران قیمت

درود دوستان

من یک ماژول آمپلی فایر کم و بیش قوی به زودی به دستم می رسه. ساب 600 وات 15 اینچ هم خریداری کردم. الان می خواستم شروع به نصب و راه اندازی کنم. اگر ممکنه بگین پیش از شروع نصب چه اقداماتی بایدانجام بدم که یک موقع آمپلی نسوزه؟ مثل سری کردم یک لامپ رشته ای در ورودی برق و ...

پاسخ : اقدامات احتیاطی قبل از نصب ماژول امپلی گران قیمت

دوستان کسی راهنمایی نمی تونه بکنه در این زمینه؟ سری کردن یک لامپ رشته ای در ورودی برق یکی از موارد هست. چیز دیگه ای به نظرتون نمی رسه؟

دیدگاه

پاسخ : اقدامات احتیاطی قبل از نصب ماژول امپلی گران قیمت

نوشته اصلی توسط pashangparsi نمایش پست ها
      درود دوستان

من یک ماژول آمپلی فایر کم و بیش قوی به زودی به دستم می رسه. ساب 600 وات 15 اینچ هم خریداری کردم. الان می خواستم شروع به نصب و راه اندازی کنم. اگر ممکنه بگین پیش از شروع نصب چه اقداماتی بایدانجام بدم که یک موقع آمپلی نسوزه؟ مثل سری کردم یک لامپ رشته ای در ورودی برق و ...
      درود بر شما
      در اولین مرحله :
      اگر منبع تغذیه ات ترانس هست که همون لامپ 100 وات رشته ای با ورودی 220 ولت ترانس سری کن.
      خروجی ترانس که ولتاژ که ولتاژش توسط پل دیود و خازن یکسو و دی سی شده هست رو به محل ورودی ولتاژ به برد آمپلی فایر بزن و ترانس رو به برق بزن.
      رفتار لامپ رو ببین . در ابتدا که ترانسو به برق وصل می کنی( در صورتی که برد آمپلی فایر سالم باشد ) لامپ باید یه لحظه روشن و سریع خاموش شود. اگر لامپ روشن موند سریع از برق بکش و بدون که بردت مشکلی داره.
      مرحله دوم :
      اگر آزمایش های مرحله اول اکی بود بازم لامپ تست باشه و حالا می تونی به خروجی برد آمپلی فایر باند وصل کنی. و به ورودی برد هم یه سیگنال صوتی بدی.
      توصیه من این هست که در صورتی که برد آمپلی فایر فاقد مدار محافظ در خروجی هست حتما براش مدار محافظ تهیه کنی ضمنا با توجه به اینکه می خوای از ساب استفاده کنی نیاز به مدار فیلتر پایین گذر هم خواهی داشت.
      بعد از اینکه چند بار از تست آمپلی فایر مطمئن شدی می تونی لامپ سری رو از ورودی مدار حذف کنی.
      موفق باشی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X