اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سلام کسی می توانه دستور مربوط به lcd 16*2 برای ارسال یک متغیر در tm_stm32_hd44780.h بگه چیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سلام کسی می توانه دستور مربوط به lcd 16*2 برای ارسال یک متغیر در tm_stm32_hd44780.h بگه چیه

دوستان من میخواهم یک متغیر مثلا int c مقدار متغیر c روی lcd 16*2 در stm32 باهدر فایل tm_stm32_hd44780.h ارسال کنم نمیدونم چطور باید این کار انجام بدم ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ : سلام کسی می توانه دستور مربوط به lcd 16*2 برای ارسال یک متغیر در tm_stm32_hd44780.h بگه چیه

نوشته اصلی توسط saeds نمایش پست ها
    دوستان من میخواهم یک متغیر مثلا int c مقدار متغیر c روی lcd 16*2 در stm32 باهدر فایل tm_stm32_hd44780.h ارسال کنم نمیدونم چطور باید این کار انجام بدم ممنون میشم کمکم کنید
    هدر فایل شما نمی دونم چیه ولی معمولا با sprintf که داخل stdio.h هست int و float و ... به رشته تبدیل میشه
    بعد یکی از اون توابع که داخل هدرتون هست رو باید استفاده کنید برای ارسال رشته
    شاید اسم تابع باشه sendstring
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

پاسخ : سلام کسی می توانه دستور مربوط به lcd 16*2 برای ارسال یک متغیر در tm_stm32_hd44780.h بگه چیه

سلام ممنون از پاسخ شما من هدر فایل از ادرس زیرگرفتم فکر میکنم باید
      stdio.h اضاف کنم بعد تبدیل به رشته کنم با دستورش این جوری که شما فرمودید
      جدیدترین ویرایش توسط saeds; ۱۷:۰۶ ۱۳۹۸/۰۷/۰۹.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X