اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درایور تنظیم کننده سرعت موتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درایور تنظیم کننده سرعت موتور

سلام دوستان یک موتور چرخ خیاطی هستش که تصویرشو اینجا گذاشتم میخواستم واسش یه مداری درست کنم که بشه سرعتشو تنظیم کرد
    جدیدترین ویرایش توسط morteza.slk; ۱۴:۳۵ ۱۳۹۸/۰۷/۰۹.

پاسخ : درایور تنظیم کننده سرعت موتور

با سلام
    اگر چرخ خیاطی از نوع پدالی باشد داخل پدال تعدادی ذغال مخصوص که دارای مقاومت هستند و در مدار موتور قرار میگیرند وجود دارد از این ذغالها و یا کلا از این پدالها استفاده نمایید برای تهیه آنهم در تهران به خیابان خیام بالاتر از میدان اعدام مراجعه نمایید .

دیدگاه

می شه با کاربست مسائل حفاظت کامل الکتریکی و ایمنی (در حد حفظ ایمنی برای یک کاربر خانگی ناآگاه) و نیز یک اپتوترایاک، از یک مدار دیمر یونیورسال هزاروات برای این هدف استفاده کرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Freelancer نمایش پست ها
        می شه با کاربست مسائل حفاظت کامل الکتریکی و ایمنی (در حد حفظ ایمنی برای یک کاربر خانگی ناآگاه) و نیز یک اپتوترایاک، از یک مدار دیمر یونیورسال هزاروات برای این هدف استفاده کرد.
        توی فکرم هستش از دیمر استفاده کنم اما مشکلم اینجاست خود موتر ۱۰۰ ولته و چرخ خیاطی ام یک ترانس ۱۱۰ ولت داره موتر رو به ترانس وصل کردم دیدم موتور بد کار میکنه و بوشم داشت در میومد حالا با توجه به لکسی که گذاشتم بنظرتون موترش از چه نوع هستش از موتور ۲ جفت سیم اومدی که یکی به استاتور وصله و اون یکی به روتور ذغالی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط morteza.slk نمایش پست ها
          توی فکرم هستش از دیمر استفاده کنم اما مشکلم اینجاست خود موتر ۱۰۰ ولته و چرخ خیاطی ام یک ترانس ۱۱۰ ولت داره موتر رو به ترانس وصل کردم دیدم موتور بد کار میکنه و بوشم داشت در میومد حالا با توجه به لکسی که گذاشتم بنظرتون موترش از چه نوع هستش از موتور ۲ جفت سیم اومدی که یکی به استاتور وصله و اون یکی به روتور ذغالی
          می شه موتور را به تعمیر گاههای سیم پیچی موتور ببرید و بخواهید با سیم پیچی مجدد آن، موتور را مناسب ولتاژ 220 ولت کنند که هزینه ی زیادی هم ندارد، ولی مواظب باشید هسته ی ژاپنی موتور را سهوا یا عمدا، با نمونه ی چینی تعویض نکنند.

دیدگاه

با سلام
            این موتورها 220 ولت هم در بازار دارد میتوانید خریداری کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
              با سلام
              این موتورها 220 ولت هم در بازار دارد میتوانید خریداری کنید.
              اگر بنا به خرید بود که الان اینجا نبودم میخوام با هزینه کم اینو راه بندازم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X