اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با مولتی متر ویکتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با مولتی متر ویکتور

با سلام دوستان من یک ویکتور ۸۸ دارم که یکبار فیوز امپر مترش سوخت اشتباهی که کردم بجا فیوز یک سیم نازک گذاشتم اشتباه بعدی ام که کردم جریان بیشتر از رنج ازش گرفتم بعدش دیگه امپر نشون نمیداد تا داخلشو بتز کردم روی برد یک قسمت به صورت مارپیچ بود که سوخته بود اونو لحیم کردم اما الان یا امپر نشون نمیده یا اگرم میده یک عدد اشتباه نشون میده ایا میشه تعمیرش کرد ؟

پاسخ : مشکل با مولتی متر ویکتور

کسی نبود ؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط morteza.slk نمایش پست ها
      با سلام دوستان من یک ویکتور ۸۸ دارم که یکبار فیوز امپر مترش سوخت اشتباهی که کردم بجا فیوز یک سیم نازک گذاشتم اشتباه بعدی ام که کردم جریان بیشتر از رنج ازش گرفتم بعدش دیگه امپر نشون نمیداد تا داخلشو بتز کردم روی برد یک قسمت به صورت مارپیچ بود که سوخته بود اونو لحیم کردم اما الان یا امپر نشون نمیده یا اگرم میده یک عدد اشتباه نشون میده ایا میشه تعمیرش کرد ؟
      یکی دیگه بخر.

دیدگاه

چه راهنمایی خوبی

دیدگاه

دوستان تازه وارد هستم و بلد نبودم کجا باید سوالم مطرح کنم مجبور شدمبرای پاسخ این دوستمون سوالم بگم یه اهم متر دیجیتال دارم یا من بلد نیستم و یا اون قاطی کرده کسی هست کمکم کنه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

کسی نیست کمکم کنه مشکل حل کنم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

کسی نیست کمکم کنه مشکل حل کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tiamsepehr نمایش پست ها
            دوستان تازه وارد هستم و بلد نبودم کجا باید سوالم مطرح کنم مجبور شدمبرای پاسخ این دوستمون سوالم بگم یه اهم متر دیجیتال دارم یا من بلد نیستم و یا اون قاطی کرده کسی هست کمکم کنه
            مشکلش چیه؟؟
            از کجا میدونید قاطی کرده؟؟کجای کار با اهم متر دچار مشکل شدین؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X