اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اموزش اردینو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اموزش اردینو

باسلام خدمت دوستان عزیز
    اشتیاق زیادی دارم برای اموزش برنامه نویس مخصوصا اردینو از کجا باید شروع کنم پک اموزشی کلاس از کجا شروع کنم ممنون میشم راهنمایم کنید باتشکر

پاسخ : اموزش اردینو

نوشته اصلی توسط Alirooh نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان عزیز
    اشتیاق زیادی دارم برای اموزش برنامه نویس مخصوصا اردینو از کجا باید شروع کنم پک اموزشی کلاس از کجا شروع کنم ممنون میشم راهنمایم کنید باتشکر
    سلام
    زبان c/c++ بلدید؟ مهم ترین چیز برنامه نویسیه. کمی هم باید در مورد مدار الکتریکی و الکترونیک اطلاعات داشته باشید. اگر این دو مورد رو اوکی باشید، بقیه موارد برای آردوینو توی سطح وب فراوونه. از فارسی گرفته تا انگلیسی و... به نظرم لازم نیست پول کلاس و دوره بدید که نهایتا قراره توش چشمک زن و lcd کاراکتری آموزش بدن. خوشبختانه برای آردوینو اگر سرچ کنید پروژه از ساخت (عذر میخوام) آفتابه هوشمند تا فضاپیما هست و نگرانی از اون بابت نیست
    برای برنامه نویسی هم انواع آموزش و کتاب همه رقمه هست که هرجور راحت باشید میتونید یادبگیرید. مهم ترین نکته برای شروع داشتن حوصله و روحیه جست و جو و خلاقیت در برنامه نویسیه. موفق باشید

دیدگاه

اول از همه دانلود نرم افزار از سایتش بعد تهیه یک ماژول مثلا UNOو چندتا LED دو سه متری سیم تلفن حداقل هم یک برد بورد و البتهLCD 2X16 و سون سگمنت هم برای بعدش خوبه اگه اسباب بازی شکسته دور برت بود از موتور اونم میتونی استفاده کنی با این آت و اشغالا که گفتم میتونی یکی دو ماه سرگرم شی اگر علاقه لازم و حوصله و شکیبایی لازم را داشته باشی. و بعد پیدا کردن چند مثال ساده که فقط کافیه تو اینتر نت بزنی ( پروژه با آردوینو) به اندازه موهای سرت سایت باز میشه البته خیلیهاش برای یه تازه وارد سخته ولی وقت بزاری اندازه خودتم پیدا میکنی ( حالا اندازه چقدره نمیدونم)
      جدیدترین ویرایش توسط hheidari2001; ۱۶:۳۸ ۱۳۹۸/۰۷/۱۲.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hheidari2001 نمایش پست ها
        اول از همه دانلود نرم افزار از سایتش بعد تهیه یک ماژول مثلا UNOو چندتا LED دو سه متری سیم تلفن حداقل هم یک برد بورد و البتهLCD 2X16 و سون سگمنت هم برای بعدش خوبه اگه اسباب بازی شکسته دور برت بود از موتور اونم میتونی استفاده کنی با این آت و اشغالا که گفتم میتونی یکی دو ماه سرگرم شی اگر علاقه لازم و حوصله و شکیبایی لازم را داشته باشی. و بعد پیدا کردن چند مثال ساده که فقط کافیه تو اینتر نت بزنی ( پروژه با آردوینو) به اندازه موهای سرت سایت باز میشه البته خیلیهاش برای یه تازه وارد سخته ولی وقت بزاری اندازه خودتم پیدا میکنی ( حالا اندازه چقدره نمیدونم)
        باتشکر از راهنماهایتان دررابطه باالکترونیک ومدارات الکترونیک اطلاعات لازم رادارم فقط برای یادگیری اردینو واستفاده از دستورات ازچه منبعی استفاده کنم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

اگر دستورات cوc++رایاد بگیرم در اردینو میشه استفاده کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Alirooh نمایش پست ها
          باتشکر از راهنماهایتان دررابطه باالکترونیک ومدارات الکترونیک اطلاعات لازم رادارم فقط برای یادگیری اردینو واستفاده از دستورات ازچه منبعی استفاده کنم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

اگر دستورات cوc++رایاد بگیرم در اردینو میشه استفاده کرد
          ببین دوست عزیز اگر برنامه نویسی بلد نیستی اول باید برنامه نویسی یاد بگیری. IDE آردوینو از زبان ++C استفاده میکنه پس باید این زبان رو تا حد خوبی مسلط باشی. نه اینکه بخوایی شئ گرایی رو فول باشی، نه. ولی در حدی که با کلاس ها بتونی کار کنی لازمه. برنامه نویسی ات که خوب باشه، یادگرفتن آردوینو راحته چون درگیری با رجیستر و این داستانا رو نداره. منبع هم توی گوگل کافیه بنویسی آردوینو، هزار تا آموزش و پروژه و... فقط به زبون فارسی میاره

دیدگاه

سپاس از راهنما

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X