اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرستنده گیرنده ی هواپیماهای مدل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فرستنده گیرنده ی هواپیماهای مدل

با سلام خدمت همه ی دوستان هدف من از باز کردن این موضوع این بود که اولا بین همه ی موضوعات این سایت جای این موضوع خالی بود دوما میخواستم راجع به این موضوع بدونم چون اطلاعاتی در این رابطه ندارم البته چیزایی میدونم ولی عملی نیست با تشکر از همگی

پاسخ : فرستنده گیرنده ی هواپیماهای مدل

کسی نبود؟

دیدگاه

بابا دمتون گرم خوب مارو روسفید کردین :surprised:

دیدگاه

سلام
        شما لطف کن بگو چند کانال و به چه مشخصاتی نیاز داره تا ما باقیش رو ادامه بدیم

دیدگاه

با سلام خدمت همگی در درجه ی اول درباره ی فرستنده گیرنده های با مدولاسیون fsk وتعداد کانال 5 و بردی در حدود یک کیلومتر که توان بالایی داشته باشد با تشکر

دیدگاه

دوست عزیز اگه منظورت vhf یا uhf یا hf ..کدومش؟
            هرگز از مرگ نهراسیده ام .
            باری ترس من از مرگ در سرزمینی است که مزد گورکن از بهای آزادی آدمی بیشتر باشد.

دیدگاه

سلام
              یه ماژول فرستنده 433 مگ بگیر به pt2272 کد کن یه ماژول برای تقویتش هم اضافه کن

دیدگاه

سلام به همگی.من خدمت سربازیم در کارخونه هواپیما سازی منطقه مهراباد بود.در طول خدمتم چندتا از باکس فرستنده و گیرنده رادیویی هواپیمارو تونستم بپیچونم بیارم خونه.باورش سخته.ولی هرروز میرم روی خط.چندتایی ایستگاه بیشتر نمیگیره هواشناسی مهراباد-برج مراقبت-باند فرودگاه-مکالمه تلفنی چند نفر.اونجا72تا ازین فرستندهها بود.

دیدگاه

سلام:
                  من می خواهم همچین کاری کنم ولی با کانال های بیشتر
                  می خوام از ماژول استفاده کنم

دیدگاه

فرستنده گیرنده ی هواپیماهای مدل (افتخار به دزدی کردن!!)

نوشته اصلی توسط shahmine
                    سلام به همگی.من خدمت سربازیم در کارخونه هواپیما سازی منطقه مهراباد بود.در طول خدمتم چندتا از باکس فرستنده و گیرنده رادیویی هواپیمارو تونستم بپیچونم بیارم خونه.باورش سخته.ولی هرروز میرم روی خط.چندتایی ایستگاه بیشتر نمیگیره هواشناسی مهراباد-برج مراقبت-باند فرودگاه-مکالمه تلفنی چند نفر.اونجا72تا ازین فرستندهها بود.
                    با سلام
                    واقعا اعتماد به نفس شما قابل تقدیر است!
                    تعریف کردن یک دزدی (احتمالا دله دزدی!) و افتخار کردن به آن واقعا نشان از اعتماد به نفس بالا یا ضعف شعور و قدرت تجزیه و تحلیل دارد!

-- من فکر میآ‌کنم متاسفانه تعدادی از ما ایرانیآ‌ها دزدی از یک فرد را کاری زشت و ناپسند میآ‌دانیم ولی دزدی از دولت و سیستم را نه تنها کاری زشت و ناصحیح نمیآ‌دانیم بلکه آن را حق خود و عملی زیرکانه میآ‌دانیم. حالا ممکن است این دزدی مانند عمل این دوستمان دزدیدن واقعی یک وسیله باشد و یا فرار از قانون، فرار از مالیات و تلف کردن وقت اداری ....
                    من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

.

سلام

ساخت این نوع فرستنده و گیرنده خیلی ساده است .اولا چون مدولاسیون AM دارند بر راحتی میتونی با مسافت های خیلی دور ارتباط داشته باشی .
                      شنیدن مکالمات هواپیمایی سرگرمی جالبی است که خیلی ها در کشور های مختلف از آن استفاده میکنند .
                      من هم چند سال پیش ساختم .فکر کنم محدوده فرکانس بین 117 تا 137 مگاهرتز دارند که شامل NOAA هم میشوند .(همون مرکز بین المللی هواشناسی)

دیدگاه

سلام
                        پست اون دوست رو یکم اصلاح کنید دردسر براش درست نشه
                        توجیه صحیح از اون کار شاید یکم کنجکاوی علم دوستانه باشه
                        من هم یه روز ارزوم بود داخل بیسم واقعی رو ببینم و حاضر بودم به خاطر این هر کاری انجام بدم
                        خدا خواست بصورت قانونی تونستم به ارزوم برسم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ep5ara علی رضا امینی
                          سلام
                          پست اون دوست رو یکم اصلاح کنید دردسر براش درست نشه
                          توجیه صحیح از اون کار شاید یکم کنجکاوی علم دوستانه باشه
                          من هم یه روز ارزوم بود داخل بیسم واقعی رو ببینم و حاضر بودم به خواطر این هر کاری انجام بدم
                          خدا خواست بصورت قانونی تونستم به ارزوم برسم
                          با سلام
                          هیچ توضیح قابل قبولی برای دزدی که دوستآ‌مان گفتند وجود ندارد. دزدی دزدی است! تایید و تشکر از عمل زشتی مانند دزدی نیز کاری کاملا غیر صحیح است.
                          من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

.

.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر عباس عزیزی
                              سلام

این جور موعظه ها رو میتونید تو فروم حوضه علمیه بکنید محلش مناسب تره . اینجا فقط مباحث فنی مطرح میشه و نظر داده میشه .
                              از نظر من و سایرین بخش فنیش مهمه و گرنه عملکرد هر کس به خودش مربوطه .

موفق باشید .
                              با سلام
                              اینکه شما با دزدی مشکلی ندارید و یا حتی از آن تشکر هم میآ‌کنید به خودتام مربوط است ولی به نظرم کسی که دزدی کرده و با افتخار آن را تعریف میآ‌کند حالا در یک فروم علمی با هر انگیزهآ‌ای باید تذکری دریافت کند تا متوجه باشد بقیه افراد طرفدار و تایید کننده دزدی نیستند. حداقل من لازم دیدم این را بیان کنم.
                              علاوه بر این حرف شما همان قدر خنددار است که کسی در یک فروم پزشکی مطرح کند که برای بررسی عوامل سوختگی «فردی بیآ‌خانمان را آتش زدیم و شرایط و عمق سوختگی پوست او را بررسی کردیم و نتایج مفیدی کسب کردیم» بعد کسی معترض این عمل غیر اخلاقی شود و فردی دیگر بگوید که اخلاق برای فروم حوضه است ما به نتایج مطالعات کار داریم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X