اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سری کردن دو رگولاتور ولتاژ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سری کردن دو رگولاتور ولتاژ

سلام
    میخوام دو رگولاتور افزاینده xl6009 را با هم سری کنم تا ولتاژ بیشتری بدست بیارم میخواستم بدانم آیا مشکلی براشون پیش میاد یا خیر و آیا نیاز قطعه دیگری مثل دیود بهش اضافه کنم؟تشکر (جریان زیادی نیاز ندارم)

پاسخ : سری کردن دو رگولاتور ولتاژ

نوشته اصلی توسط mhk1368 نمایش پست ها
    سلام
    میخوام دو رگولاتور افزاینده xl6009 را با هم سری کنم تا ولتاژ بیشتری بدست بیارم میخواستم بدانم آیا مشکلی براشون پیش میاد یا خیر و آیا نیاز قطعه دیگری مثل دیود بهش اضافه کنم؟تشکر (جریان زیادی نیاز ندارم)
    اگه منظورتون بستن چیپه که نمیتونید سری کنید. هر XL6009 ماگزیمم 32 ولت ورودی میگیره و ماگزیمم 60 (absolute maximum rate) ولت خروجی میده.
    اگر منظورتون سری کردن خروجیاس، با دو منبع تغذیه مختلف میشه (احتمالا، تحلیل نکردم)
    Si vis pacem, para bellum

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tiranoid نمایش پست ها
      اگه منظورتون بستن چیپه که نمیتونید سری کنید. هر XL6009 ماگزیمم 32 ولت ورودی میگیره و ماگزیمم 60 (absolute maximum rate) ولت خروجی میده.
      اگر منظورتون سری کردن خروجیاس، با دو منبع تغذیه مختلف میشه (احتمالا، تحلیل نکردم)
      میخوام دو تا ماژول افزاینده از سری بالا را تهیه کنم و مثبت خروجی یکی را به منفی خروجی یکی دیگه بدم و از منفی اولی و مثبت دومی خروجی بگیرم به نظرتون شدنیه؟

دیدگاه

میخوام دو تا ماژول افزاینده از سری بالا را تهیه کنم و مثبت خروجی یکی را به منفی خروجی یکی دیگه بدم و از منفی اولی و مثبت دومی خروجی بگیرم به نظرتون شدنیه؟
        سلام
        خیر این کارو انجامش بدی ماژول میسوزه چون منفی که به ورودی میدی مستقیم توی خروجیه پس اگه به مثبت ماژول دیگه بزنیش درواقع اتصال کوتاه شده چون از یه منبع هستن
        موفق باشی
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

برای همین نوشتم دو منبع مجزا. اگر از یه منبع استفاده بشه، اون موقه گراند ها مشترکه
          Si vis pacem, para bellum

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X